PDA

View Full Version : ذخیره ip

jaykob
چهارشنبه 24 آذر 1389, 23:38 عصر
سلام

دوستان من در پروژه ای دارم می خوام در یکی از صفحاتم هر کاربری بازدید کرد ip و نوع سیستم عامل و تاریخ و ساعت بازدیدش برای من داخل یک فایل txt ذخیره بشه . ممنون می شم راهنمایی بکنید .

rahmatr
پنج شنبه 25 آذر 1389, 22:57 عصر
string ip = Request.UserHostAddress;
string browser = Request.Browser.Type;
string platform = Request.Browser.Platform;

jaykob
جمعه 26 آذر 1389, 12:39 عصر
خیلی ممنون دوست عزیز فقط می خوستم نحوه نوشتن متغییر توی فایل txt رو با توضیحاتش بهم بگید می تونم بنویسم اما خط به خط درک نمی کنم ممنون می شم توضیح بدید .

profnami
جمعه 26 آذر 1389, 12:56 عصر
چرا در فایل txt ؟ چرا در DataBase ذخیره نمیکنید ؟ میدونید ذخیره کردن در فایل یعنی چی ؟

jaykob
جمعه 26 آذر 1389, 13:30 عصر
چرا در فایل txt ؟ چرا در DataBase ذخیره نمیکنید ؟ میدونید ذخیره کردن در فایل یعنی چی ؟

سلام

دوست عزیز راستش رو بخواید من ado.net رو هنوز که هنوزه درست متوجه نشدم چندین بار هم پست دادم که کسی توضیح ساده بده اما بی جواب موندم آموزش های موجود هم همه یا سر بسته بود و یا درکش سخته به طور مثال می تونم اطلاعات دیتابیس رو در gridview نشون بدم و داخل همون gridview عمل ویرایش و حذف انجام بدم اما با وارد کردن اطلاعات مشکل دارم به طور مثال هنوز برنامه ای رو که نام و نام خانوادگی و سن رو بگیره و در دیتابس ذخیره کنه رو نتونستم بنویسم تازه کاری دیگه اگر شما این وقت رو بزاری و این موضوع رو واسم روشن کنی بزرگواری خودتون رو رسوندید

ممنون

profnami
جمعه 26 آذر 1389, 14:15 عصر
string saveStr = Request.UserHostAddress + "," + Request.Browser.Type + "," + Request.Browser.Platform + "," + Request.UserHostName;
StreamWriter sr = new StreamWriter(Server.MapPath("~/test.txt"));
sr.Write(saveStr);
sr.Close();