PDA

View Full Version : سوال: یه سوال مهم و مبتدی.حرکت در بین صفحه ها البته به شرطی

atoorpatkan
پنج شنبه 25 آذر 1389, 21:47 عصر
سلام دوستان.من یه سوال خیلی مبتدی دارم.من تو وب سایتم 2تا صفحه دارم.مثلا defult1.aspx و defult2.aspx حالا تو صفحه اولا فرم اصلی من قرار داره که قراره کاربر این فرم رو پر کنه و سپس با کلیک کردن رو دکمه ارسال ابتدا اطلاعات توی صفحه اولم به دیتابیسم منتقل بشه و سپس به صفحه دوم که صرفا یه صفحه تشکر از کاربره بره.حالا من کدهای لازم تو دکمه ارسال که اطلاعات رو ببره تو دیتا بیس نوشتم و همه چی خوب کار میکنه اما الان نمیدنم چطوری بعد اینکار یعنی ارسال اطلاعات به دیتابیس بره تو صفحه دوم.دوستان دقت کنید که من اول میخوام عمل اصلی که انتقال اطلاعات به دیتابیسه انجام بشه بعد بره تو صفحه دوم.حالا من چه کدی برای رفتن به صفحه دوم باید بنویسم.مرسی از همتون.

Mostafa_Dindar
پنج شنبه 25 آذر 1389, 21:52 عصر
سلام ,

میتونید ازمتد Response.Redirect() (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms524309%28v=vs.90%29.aspx)استفاده کنید

pedram_ns
پنج شنبه 25 آذر 1389, 21:56 عصر
اولا که می تونید در همون صفحه اول بعد از ورود اطلاعات یک پیام به کاربر نشون بدید و تشکر کنید حتی می تونید کنترل های تکس باکس (که برای ورود اطلاعات بکار می ره) رو در یک پنل بذارید و بعد از ورود اطلاعات اون ها رو مخفی کنید و متن تشکر رو نشون بدید.

اگر هم می خواهید کار خودتون رو انجام بدید خیلی راحت بعد از کد های ورود اطلاعات در دیتابیس با فرمان redirect به صفحه دوم برید:

response.redirect("default2.aspx")

atoorpatkan
پنج شنبه 25 آذر 1389, 22:07 عصر
مرسییییییییییییییییییی از همتون.راستی چطوری میشه پیغام داد؟؟

rana-writes
جمعه 26 آذر 1389, 18:46 عصر
برای دادن پیغام کافیه یه Label توی صفحه تون بندازین و اگه توی صفحه دومه، توی رویداد Page_Load بهش مقدار بدین
یعنی بنویسین:

;"Label1.Text = " Ba Tashakor Az Sabtenem

اگه توی صفحه اول هم میخواین نمایشش بدین بعد از اینکه کدهای ارسال اطلاعات رو نوشتین همین خط کد رو بنویسین
موفق باشین