PDA

View Full Version : مشکل در صفحه لاگین بعد از آپلود سایت

SRNOURI
جمعه 26 آذر 1389, 00:31 صبح
دوستان عزیز سلام
من تو یه سایت که با visual studio و با زبان C# نوشته شده و دارای یه صفحه لاگین که با استفاده از لاگین خود ASP.NET ساخته شده مشکل دارم. مشکل اينه که این سایت تا وقتی که روی کامپیوتر خودمه و به صورت local اجرا میشه مشکلی نداره و به راحتی میشه لاگین شد.اما وقتی که روی سرور آپلود میشه و روی کلید لاگین کلیک می کنیم Error معروف

A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: Named Pipes Provider, error: 40 - Could not open a connection to SQL Server)

میده و لاگین نمیشه. باید بگم که در ساخت این سایت و دیتابیسش از SQL Server 2008 استفاده شده و فایل ASPNETDB.MDF هم همانطور که در لوکال در پوشه APP-Dta قرار داره بر روی سرور هم به همان صورت قرار داده شده و بر روی سرور یک دیتابیس ساخته شده و تمامی جداول برنامه (شامل 4 جدول ساده) از جمله جداول داخل همین ASPNETDB.MDF به دیتابیس روی سرور Export شده (Attach) شده.
اما باز مشکل پا برجا بوده. لازم به ذکر هست که connection string داخل فایل web.config هم ویرایش شده و بر اساس دیتابیس مستقر بر روی سرور و مشخصات اون از جمله یوزر و پسورد قرار گرفته.
بعد از مدتی متوجه شدم که وقتی سایت رو روی کامپیوتر خودم و با web.config که بر روی سرور قرار داره اجرا میکنم صفحه لاگین به درستی عمل میکنه و وارد قسمتهای دیگه میشه و سایت با جداول دیگه برنامه به راحتی ارتباط داره اما موقع لاگین شدن در حقیقت از ASPNETDB.MDF روی کامپیوتر خودم استفاده می کنه اما از جداول روی سرور. به هر ترتیب دنبال این بودم که یه طوری ASP Configuration Tools رو تنظیم کنم که روی سرور هم از همون پوشه App_Data روی سرور استفاده کنه اما موفق نشدم و نتیجه ای نگرفتم. جالب اینه که وقتی همین سایت رو میدم یه نفر دیگه ای روی یه سرور دیگه ای آپلود میکنه به راحتی اجرا میشه و مشکلی نداره. با پشتیبان سرور هم که تماس گرفتم میگن که مشکل از برنامه نویسی هست و باید connection string اصلاح بشه اما باز همون جوریه. وقتی هم که صفحه لاگین رو حذف میکنم صفحات دیگه با 4 تا جدول دیگه براحتی کار میکنن و مشکلی نیست. من موندم که باید چیکار کنم. هر چی هم تو مطالب گذشته سایت (همینجا) جستجو کردم با اینکه اطلاعات زیادی بدست آوردم اما مشکل منو حل نکرد.
از دوستان و متخصصان اگه بتونن منو راهنمایی کنند ممنون میشم. (دیگه عقلم به جایی قد نمیده :ناراحت:)
اینم connection string که داخل web.config هستش براتون میذارم.)البته با کمی تغییر در یوزر و پسورد

Data Source=62.216.212.18;Integrated Security=False;User ID=1182_xxxx;password=xxxxx;Connect Timeout=15;Encrypt=False;Packet Size=4096

Chabok
شنبه 27 آذر 1389, 09:11 صبح
من در این ConnectionString نام Database شما رو نمی بینم !

SRNOURI
شنبه 27 آذر 1389, 09:58 صبح
من در این ConnectionString نام Database شما رو نمی بینم !

جناب chabok ممنون از جواب و توجه شما
اما نام دیتابیس رو باید کجای این استرینگ قرار بدم.؟ بصورت کلی سایت دارای دوتا دیتابیس هست که یکی به نام Database.MDF و دیگری ASPNET.MDF هستش و هردو در بر روس سرور داخل پوشه App_Data قرا دارند و همچنین در دو دیتابیسی که بر روی SQL Server سرور Attach شدن.
ممنون بیشم اگه منو بیشتر راهنمایی کنید تا متوجه اشتباهم بشم.
با تشکر

SRNOURI
دوشنبه 29 آذر 1389, 17:36 عصر
یکی به داد منه بینوا هم برسه :گریه: