PDA

View Full Version : error در اجرای asp.net

Malihe
یک شنبه 23 مرداد 1384, 10:33 صبح
سلام، من یک مشکل بزرگ دارم با اجرای web application هایی که با VB.Net نوشته شده (اجرای صفحات با فرمت aspx)
این صفحه خیلی ساده است، ابتدا identity فرد را روی شبکه شناسایی میکند و بعد اطلاعات فرم پر شده توسط فرد رو در یک پایگاه access ذخیره می کند. قبلا اجرا می شد بدون مشکل. اما با فرمت شدن دستگاه و نصب مجدد windows XP proffetional دیگه اجرا نمی شود. با این error

authentication mode="Windows"
"identity impersonate="true"

روی دستگاه visual stadio. net نصب شده است

ممنون می شوم اگه کمکم کنید.

علیرضا مداح
سه شنبه 25 مرداد 1384, 10:00 صبح
سلام .
به بخش ASP.Net متنقل شد .

دوست عزیز لطفا سوال خود را در بخش مناسب مطرح نمایید .

JikSearch
سه شنبه 25 مرداد 1384, 10:12 صبح
سلام
آیا در iis برنامه را create کرده اید؟
برای این کار به iis بروید و بر روی فولدر کلیک راست کنید و properties را انتخاب کنید سپس بر روی create کلیک کنید.

Behrouz_Rad
سه شنبه 25 مرداد 1384, 11:04 صبح
دلایل مختلفی می تونه وجود داشته باشه...
تنظیمات IIS، تنظیمات کاربران و گروه های کاربری، تنظیم Role ها، نداشتن مجوز کافی برای کاربر ASPNET و ...
بدیهی ترین دلیلی که می تونه وجود داشته باشه این هست که در صورتی که کاربر شما بر روی شبکه، از اکانت ASPNET استفاده می کند (که احتمالا اینچنین است)، باید مجوز دسترسی به پوشه های:

\Windows\Microsoft.NET\Framework\[version]\Temporary ASP.NET Files\

و

\Windows\Assembly

نیز برای او فراهم شود.
پیشنهاد می کنم که عبارت "identity impersonate="true را از فایل Web.Config حذف کنید.

afsar
چهارشنبه 26 مرداد 1384, 08:30 صبح
سلام
آقای راد میشه راجع به identity impersonate یه کم توضیح بدید.
آخه منم این مشکل رو قبلا داشتم.

Behrouz_Rad
چهارشنبه 26 مرداد 1384, 10:00 صبح
در لینک زیر به طور کامل توضیح داده شده:
http://msdn.microsoft.com/library/default.asp?url=/library/en-us/vsent7/html/vxconImpersonation.asp

afsar
پنج شنبه 27 مرداد 1384, 07:19 صبح
از لینکتون ممنون

mahdi_negahi
جمعه 05 اسفند 1384, 13:37 عصر
یک sample خفن برای کار با access:
http://msdn.microsoft.com/library/default.asp?url=/library/en-us/dnadonet/html/adon_wtaccessdb.asp