PDA

View Full Version : مشخص کردن مسیر نصب برنامه

pedram_ns
شنبه 27 آذر 1389, 09:17 صبح
سلام
من به برنامه ام setup اضافه کردم و در هنگام نصب در مسیر Default Company Name می شینه کجا باید براش تعریف کنم که نام این فولدر نام برنامه من بشه.

meysam_meysam74
شنبه 27 آذر 1389, 12:30 عصر
میری تویه برنامه setup که به پروژت اظافه کردی تو اسم پروژتو از سولوشن اکسپلورر انتخاب میکنی و بعدش در حالتی که انتخاب هست میری تویه پنل پروپرتیس اونجا خیلی امکانات بهت میده مانند اسم برنامه این که ورژن قدیمی رو خودش اتوماتیک پاک کنه و غیره هست البته همه اینا به شرطی هست که شما از ست اپ خود ویژوال استدیو استفاده کنید

pedram_ns
شنبه 27 آذر 1389, 21:02 عصر
آقا میثم حقیقتش متوجه نشدم کجا رو گفتید می شه مشخص تر راهنمایی کنید.

meysam_meysam74
یک شنبه 28 آذر 1389, 11:31 صبح
سلام اقا پدرام من جوابمو رویه این حساب به شما دادم که شما از قسمت setup and deployment گزینه ویژوال استدیو انستالر رو انتخاب کردین من رویه این حساب به شما جواب دادم حالا یه مقدارر دقیق تر میگم
پنل پروپرتیس همون پنلی هست که فرض مثال توش خاصیت تکس الیگین یه تکس باکس یا کلا خواص کنترول ها رو از اونجا بهش یه مقدار اولیه میدیم
وقتی شما یه پروژه ستاپ به برنامتون اظافه میکنید اسم اون پروژه رو تویه قسمت سولوشن اکسپلورر انتخاب میکنید (solution explorer)اسم پیش فرضش setup1 هست و بعدش خواص setup شما تویه پنل پروپرتیس نمایش داده میشه (properties) بعدش شما قسمت author رو عوض میکنی به همین سادگی
تویه اینقسمت شما خیلی تنظیمات دست رسی دارید میتونید ورژن قبلی برنامتونو تویه همیجا بهش بگید که پاک کنه و خودشو جا نشین کنه و یا اسم برنامه تایتل برنامه موضوع یا این که سیستم مقصد 32 بیتی یا 64 بیتی همه همین جاست یه سری کلیپ های اموزشی تویه سایت msdn میتویند پیدا کنید سایت های ایرانی هم هستند
http://www.babrian.com/New%20-%20setup.rar
شما تویه سایت msdn هم سرچ کنید چیزای خیلی خوبی داره
و اصلا چرا راه دور بریم یه سری هم به این سایت بزنید
http://barnamenevis.org/forumdisplay.php?145-Setup-%D9%88-Deployment
امید وارم به جواب خودتون رسیده باشید

pedram_ns
یک شنبه 28 آذر 1389, 15:07 عصر
میثم جان ممنون پیداش کردم.
البته برای کاری که من می خوام بکنم (یعنی تغییر نام فولدر نصب) باید مقدار manufacturer رو تغییر بدم

باز هم ممنون

hurt_xforce
جمعه 24 دی 1389, 16:31 عصر
میثم جان ممنون پیداش کردم.
البته برای کاری که من می خوام بکنم (یعنی تغییر نام فولدر نصب) باید مقدار manufacturer رو تغییر بدم

باز هم ممنون

سلام پدرام جان این manufacturer کجاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟