PDA

View Full Version : سوال: دی کد کردن

hos_seb
شنبه 27 آذر 1389, 22:40 عصر
لطفا اگر کسی از دوستان میتونه ، فرم sample رو از برنامه sample.exe برای من استخراج کنه ، این برنامه رو نوشتم ولی سورسش رو پاک کردم ، حالا دوستم میخواد اصلاحاتی براش تو برنامه انجام بدم ، ریفاکس رو هم نتونستم از آدرسهای داده شده توسط شما یا جستجوهایی که کردم ، استفاده کنم ، اونهایی هم که دانلود شد دمو بودند و خریدنی که تو ایران امکانش نیست ، اگه یکی از دوستانی که ریفاکس داره فقط فرم رو برام برگردونه ممنون میشم ، بقیه رو دارم ، ضمنا یه بار اقدام کردم ولی کدها رو ناقص و درهم و برهم میاره فکر میکنم بخاطر دمو بودن ریفاکسیه که من دارم
ممنون میشم خیلی حیاتیه ،

frahimi
یک شنبه 28 آذر 1389, 15:44 عصر
اینهم فرمهای sample شما

hos_seb
دوشنبه 29 آذر 1389, 01:33 صبح
دوست عزیز از لطف شما ممنونم ولی فایلی که دی کد شده است صحیح نیست و خودم هم وقتی آنرا دی کد کردم همین شکل بازگشت ، متاسفانه اگر به هر یک از متد ها بروید خواهید دید که ناقص و درهم و برهم برگردان شده اند فکر میکنم شما هم از یک ورژن نامناسب استفاده کرده اید ، همان مشکلی که خودم هم با آن روبرو بودم ، مشکل اصلی این است که با ریفاکس نامناسب باز شده است فکر میکنم (مطمئن نیستم) با ورژن های 11 یا 12 ریفاکس مشکل حل میشود که متاسفانه من نداشتم
در هر حال از اینکه لطف کرده و برای من وقت گذاشتید سپاسگزارم و ممنون میشوم اگر بتوانید فایل مورد نظر را بصورت صحیح برایم باز کنید
یک دنیا تشکر

hos_seb
دوشنبه 29 آذر 1389, 02:00 صبح
سلام مجدد ، فکر کنم اشتباه کرده باشم و فایلی که شما فرستاده بودید درست باشد ، لازمست فردا عملا امتحانش کنم (روی دستگاه تست فنر) ، فایل شما را اشتباها بازنکردم و فایل قبلی خودم را باز کردم و نظر اولیه ام بر مبنای همین اشتباه ، نادرست بود ، انشاءالله فردا خبر قطعی را به شما خواهد داد ، باز هم تشکر میکنم از وقتی که برایم گذاشتید اگر برایتان امکان دارد بفرمائید با چه ورژنی از ریفاکس ، فایل را برگرداندید و من چگونه میتوانم این نسخه را داشته باشم .
موفق باشید