PDA

View Full Version : مشکل با session_start

resatak
یک شنبه 28 آذر 1389, 11:36 صبح
با سلام خدمت اساتید
من از هاست ویندوز استفاده میکنم خوب اختصاصی هم نیست .
مشکل با session_start دارم که با این ارور مواجه میشم.
Warning: session_start() [function.session-start]: open(C:\Windows\Temp\sess_340411653e6f57dcb1833f38 2b37be4a, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in C:\inetpub\index.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at C:\inetpub\vhosts\index.php:2) in C:\inetpub\index.php on line 2

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\inetpub\vhosts\index.php:2) in C:\inetpub\index.php on line 23

Warning: Unknown: open(C:\Windows\Temp\sess_340411653e6f57dcb1833f38 2b37be4a, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (C:\Windows\Temp) in Unknown on line 0

خوب همونطور که مستحضرید تو این هاستا دسترسی به php.ini نداریم پس نمیشه مسیر ذخیره سشن ها را عوض کرد . میخواستم بدونم راه حلش چیه.
با تشکر از شما

eshpilen
یک شنبه 28 آذر 1389, 13:25 عصر
تاجایی که یادمه با تابع session_save_path میشد دایرکتوری ذخیرهء فایلهای سشن رو تعیین کرد.

narsic
یک شنبه 28 آذر 1389, 14:53 عصر
تاجایی که یادمه با تابع session_save_path میشد دایرکتوری ذخیرهء فایلهای سشن رو تعیین کرد.
با سلام
با این تابع میتونید ذخیره رو انجام بدید اما پیش از تغییر محل ذخیره سازی باید سطح دسترسی مسیر جدید رو به دسترسی کامل (نوشتن و ...) برسونید .
http://php.net/manual/en/function.session-save-path.php
موفق باشید

resatak
دوشنبه 29 آذر 1389, 15:37 عصر
با تشکر مشکلم حل شد.

deathdemon
چهارشنبه 19 مرداد 1390, 23:56 عصر
سلام
من مشكل اين دوستمون و به يه نحوه ي ديگه دارم من ارورر زير مواجه ميشم هاست من لينوكسه!

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/hardsave/public_html/table.php:3) in /home/hardsave/public_html/table.php on line 4

ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد

armsoftpc
جمعه 21 مرداد 1390, 00:44 صبح
سلام
من مشكل اين دوستمون و به يه نحوه ي ديگه دارم من ارورر زير مواجه ميشم هاست من لينوكسه!

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/hardsave/public_html/table.php:3) in /home/hardsave/public_html/table.php on line 4

ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد

به نام خدا
با سلام
دوست عزیز این خطا به این دلیل است این تابع یک بار فراخوانی شده است ، تابع session_start() را حذف کنید مشکل حل میشه.
به خاطر این است که در هاست لینوکستان این به طور اتوماتیک فعال است و مشکل از کد شما نیست.
اما من نمی دانم چرا سیستم های مدیریت محتوا با این خاصیت به مشکل بر نمی خورند و هم در لوکال و هم بر روی سرور درست اجرا می شود:تشویق:

binyaft
جمعه 21 مرداد 1390, 11:17 صبح
به نام خدا
با سلام
دوست عزیز این خطا به این دلیل است این تابع یک بار فراخوانی شده است ، تابع session_start() را حذف کنید مشکل حل میشه.
به خاطر این است که در هاست لینوکستان این به طور اتوماتیک فعال است و مشکل از کد شما نیست.
اما من نمی دانم چرا سیستم های مدیریت محتوا با این خاصیت به مشکل بر نمی خورند و هم در لوکال و هم بر روی سرور درست اجرا می شود

اقا چی میگی :لبخند: این میگه قبلا خروجی فرستاده شده ...

باید بافرینگ رو روشن کنید ...

ob_start();

ob_end_flush();