PDA

View Full Version : مبتدی: اکسپورت از یک تیبل sql server بر روی فایل به صورت ascii code

ozzy_mra
یک شنبه 28 آذر 1389, 14:31 عصر
اساتید عزیز سلام
من می خوام از اطلاعات یه تیبلم روی یه تکست فایل اکسپورت بگیرم ، تیبلم حاوی اطلاعات افراد به زبان فارسی هست فقط من می خوام که فایلم به صورت اسکی کد باشه یعنی مثلاً به جای "علی" کد اسکی معادلش رو بنویسه.
خواهش می کنم اگه راهی به ذهنتون میرسه راهنماییم کنید بد جوری گیر کردم

AminSobati
یک شنبه 28 آذر 1389, 21:06 عصر
سلام دوست عزیزم،
"علی" از سه کاراکتر تشکیل میشه، یعنی سه تا کد مجزا بهتون بده؟

m_omrani
یک شنبه 28 آذر 1389, 22:32 عصر
چرا این کار رو در سطح App انجام نمی دید. این که خیلی راحته.

ozzy_mra
دوشنبه 29 آذر 1389, 08:15 صبح
سلام دوست عزیزم،
سلام استاد
بله می خوام اسکی کد تک تک کاراکتر هام رو بهم بده

ozzy_mra
دوشنبه 29 آذر 1389, 08:16 صبح
چرا این کار رو در سطح App انجام نمی دید. این که خیلی راحته.

سلام
قصدم هم همین بود ولی نمی دونم چطور باید انجامش بدم یعنی یه فایل اکسسی رو به صورت یه تکست فایل که به جای اسامی و اطلاعات قبلی اسکی کد هر مقدار رو برام بر گردونه

ozzy_mra
دوشنبه 29 آذر 1389, 08:27 صبح
سلام دوست عزیزم،
مهندس من در واقع کاری که می خوام انجام بدم اینه که یه تیبل از دیتا بیسم رو به صورت یه فایل DBF در بیارم که توسط برنامه Foxpro قابل استفاده باشه
چون نتونستم این کارو انجام بدم گفتم به صورت اسکی کد از تیبلم خروجی بگیرم و بعد تو فاکس اونو به کاراکتر های معادلش تبدیل کنم

AminSobati
دوشنبه 29 آذر 1389, 11:13 صبح
اگر Driver فاکس پرو نصب باشه باید بتونین با Import/Export Wizard انجام بدین. من روی SQL Server 2005 این کار رو انجام داده بودم

ozzy_mra
دوشنبه 29 آذر 1389, 11:22 صبح
اگر Driver فاکس پرو نصب باشه باید بتونین با Import/Export Wizard انجام بدین. من روی SQL Server 2005 این کار رو انجام داده بودم
فکر نکنم این درایور نصب شده باشه چون تو import/export خروجی به فاکس نداشت
درایورشو چطوری باید نصب کنم؟ فایل خاصی باید دانلود کنم؟

moojy_iq
جمعه 03 دی 1389, 20:09 عصر
سلام دوستان
من دقیقا مشکلم در جهت عکس مشکل ozzy_mra (http://barnamenevis.org/member.php?118700-ozzy_mra) هست:افسرده:
من میخوام از یک دیتابیس که SQL2000 EXP هست استفاده کنم منتها هر جا که متن هست یا بهتر بگم nvarchar هست تو برنامم که با #C نوشتم از متن ها استفاده کنم کاراکترهای درهم و برهم بهم میده و نمی تونم اطلاعات رو درست نشون بدم .
خواهش می کنم اگه کسی میدونه مشکل از کجاست کمکم کنه:گریه: