PDA

View Full Version : آموزش: راهنمایی در مورد طراحی خرید آنلاین و انتقال آنلاین وجه از حسابی به حساب دیگر

idocsidocs
دوشنبه 29 آذر 1389, 01:14 صبح
من می خوام یه فروشگاه طراحی کنم. همه کارهای این پروژه رو بغیر از خرید آنلاین و انتقال آنلاین وجه از حسابی به حساب دیگه می تونم انجام بدم.

در این رابطه هر پیشنهادی دارید لطفا ارائه کنید.

همچنین اگه کد آماده هم دارید برام ارسال کنید.

Keramatifar
دوشنبه 29 آذر 1389, 09:49 صبح
سیستم های پرداخت آنلاین یا بصورت web service هستند و یا با متد پست اطلاعات را دریافت می کنند، اگر به برنامه نویسی تسلط دارید از راهنماهایی که خود بانکها ارائه می کنند استفاده کنید

idocsidocs
دوشنبه 29 آذر 1389, 15:14 عصر
سیستم های پرداخت آنلاین یا بصورت web service هستند و یا با متد پست اطلاعات را دریافت می کنند، اگر به برنامه نویسی تسلط دارید از راهنماهایی که خود بانکها ارائه می کنند استفاده کنید

مرسی از راهنماییتون

سایر دوستان نظری ندارن؟

UnnamE
دوشنبه 29 آذر 1389, 15:55 عصر
نظر ديگه هم مگه ممكنه باشه آخه؟
كرامتي خان گفت چي ميخواي ديگه..
خود بانك ها وقتي اسكريپت رو ميدمم يه راهنما رو هم ميدن و همه چيز رو گفتن

idocsidocs
دوشنبه 29 آذر 1389, 16:51 عصر
نظر ديگه هم مگه ممكنه باشه آخه؟
كرامتي خان گفت چي ميخواي ديگه..
خود بانك ها وقتي اسكريپت رو ميدمم يه راهنما رو هم ميدن و همه چيز رو گفتن

مهندس همه مثل تو نابغه تمامی علوم و فنون کامپیوتر نیستن که با یکی دو خط مطلب رو بگیرن.:متفکر:

من با این سیستم ها کار نکردم تا حالا، چندتا کد اماده نداری که برام ارسال کنید؟

idocsidocs
دوشنبه 29 آذر 1389, 16:53 عصر

فکر کنم بررسی کدن داهنمایی های همه بانکها زمان بر هستن. چندتا کد اماده ندارید که برام ارسال کنید؟

idocsidocs
سه شنبه 30 آذر 1389, 22:13 عصر

من وب سایت چندتا بانک رو سر زدم، برای اینکه از خدماتشوناستفاده کرد باید فرم پر کنیم.

با توجه به اینکه وب سایت رو مشتری ها طراحی می کنم و سایت رو برای خودم نمی خوام، چطور باید از خدمات بانکها استفاده کنم؟