PDA

View Full Version : حرفه ای: نصب sql2000 در ویندوز 7

arshad89
دوشنبه 29 آذر 1389, 08:39 صبح
سلام
اول بگم که تو سایت سرچ کردم ولی کسی مشکل مشابه من رو اعلام نکرده بود واسه همین تاپیک جدید زدم.

برا نصب sql2000 از نسخه personal استفاده کردم و تطبق گفته دوستان قبلی از پوشه x86 اقدام به نصب کردم ولی اجازه نصب نمیده و این پیغام خطا رو میده.باید چکارکنم؟؟
63845
اگر هم فایل عنوان شده در خطا را به مسیر خواسته شده بخوام کپی کنم اجازه نمیده.میشه کسی راهنمایی کنه.ممنون میشم.مهمه

حمیدرضاصادقیان
دوشنبه 29 آذر 1389, 09:05 صبح
سلام. این ایراد مربوط به CD شماست. از یک CD دیگه استفاده کنید.

arshad89
سه شنبه 30 آذر 1389, 12:59 عصر
سلام. این ایراد مربوط به CD شماست. از یک CD دیگه استفاده کنید.

من از imageی که قبلا رو سیستمم داشتم یک کپی گرفتم و یه لپتاپ منتقل کردم، و موقع نصب این خطا را میده.قبلا هم این کار رو کرده بودم و رو ویندوز xp نصب شد و مشکلی نداشت.اگر مشکل از سی دی بود خوب روی ویندوز xp هم نباید نصب میشد.غیر از سی دی میتونه مشکل دیگه ای داشته باشه؟؟

حمیدرضاصادقیان
سه شنبه 30 آذر 1389, 13:04 عصر
مورد دیگه ای نمیتونه باشه. همون Image رو Write کنید ببینید مشکل حل میشه یاخیر. این ایراد مربوط به این هست که نمیتونه اطلاعات رو Source شما بخونه.

stahad1
چهارشنبه 01 دی 1389, 21:38 عصر
سلام من هم این سوال را داشتم sql2000من به هیچ وجه روی ویندوز7 نصب نمیشه

stahad1
پنج شنبه 16 دی 1389, 12:37 عصر
سلام این مشکل حل نشد هیچ کس راه تازه ای بلد نیست منم که cdجدید را امتحان کردم باز ارور داد در ضمن توی سیستم های دیگه هم امتحان کردم باز ارور داد

iman_Delphi
پنج شنبه 16 دی 1389, 12:56 عصر
سلام دوست من

این مشکل شما مربوط به ویندوز شما هست
و باید جستجو کنید که چرا ویندوز 7 نمی تونه فایل chm رو باز کنه
این لینک می تونه کمکتون کنه :
لینک (http://www.google.com/search?hl=en&biw=994&bih=624&q=problem+windows+7+in+open+chm+file&aq=o&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=)