PDA

View Full Version : مشکل در نمایش کریستال ریپورت در کامپیوتری که ویژوال استدیو توش نصب نیست

shahbazi_king
دوشنبه 29 آذر 1389, 21:19 عصر
سلام دوستان

من با ویژوآل استدیو 2008 کار میکنم مشکلم اینه که وقتی اکز برنامه رو در کامپیوتری که ویژوال استدیو توش نصب نیست اجرا میکنم گزارش هایی رو که با کریستال ریپورت میخوام نشون بده اجرا نمی کنه و ارور میده

چه چیزی باید تو کامپیوتر مقصد نصب باشه که کریستال ریپورت رو نشون بده؟؟؟

hossin.esm
دوشنبه 29 آذر 1389, 22:33 عصر
63876
http://barnamenevis.org/images/misc/pencil.png

shahbazi_king
سه شنبه 30 آذر 1389, 22:58 عصر
63876

http://barnamenevis.org/images/misc/pencil.png
خوب دوستت عزیز از پاسختون ممنونم ولی اگه منظورتون اینه که باید در کامپیوتر مقصد این نصب شه میشه لینک این نرم افزار رو برام بگزاری
من سرچ کردم چیزی پیدا نکردم:افسرده:

baharvand87
چهارشنبه 01 دی 1389, 08:34 صبح
سلام
دوستمون تصویری گفته باید چکار کنید تو مراحل setup سازی باید تمام نرم افزارها و چیزایی که بهشون احتیاج داری و ازشون استفاده میکنی رو قرار بدی که اگه رو سیستم مقصد نصب نبود برنامه نصب خودکار چک کنه و اونارو نصب کنه از جمله همین کریستال ریپورت واسه این کار رو تو درست کردن پروژه setup رو اسم پروژت نه solution راست کلیک کن گزینه prerequisites رو بزن همه چیزایی که لازم داری مثل .net یا sql البته windows installer و کریستال ریپورت رو انتخاب کن از radio butten های پاایینم وسطی رو انتخاب کن همین طوری که دوستمون زحمت عکسشو کشیدن گزاشتن مشکل داشتی در خدمتتم از مراحلش برات عکس میزارم موفق باشی

shahbazi_king
چهارشنبه 01 دی 1389, 22:05 عصر
سلام
دوستمون تصویری گفته باید چکار کنید تو مراحل setup سازی باید تمام نرم افزارها و چیزایی که بهشون احتیاج داری و ازشون استفاده میکنی رو قرار بدی که اگه رو سیستم مقصد نصب نبود برنامه نصب خودکار چک کنه و اونارو نصب کنه از جمله همین کریستال ریپورت واسه این کار رو تو درست کردن پروژه setup رو اسم پروژت نه solution راست کلیک کن گزینه prerequisites رو بزن همه چیزایی که لازم داری مثل .net یا sql البته windows installer و کریستال ریپورت رو انتخاب کن از radio butten های پاایینم وسطی رو انتخاب کن همین طوری که دوستمون زحمت عکسشو کشیدن گزاشتن مشکل داشتی در خدمتتم از مراحلش برات عکس میزارم موفق باشی
از پاسختون ممنونم دوست عزیز ولی من قبلا که از برنامه ام setup گرفتم بخش .net رو انتخاب کردم مثل بخشی که دستمون زحمت کشیدن و عکسشو رو گذاشتن
ولی موقع نصب برنامه ، بررنامه فقط ارور این رو می داد که .net رو ابتدا باید نصب کنی و خودش چیزی نصب نمی کرد
در مورد کریستال ریپورت مطمئنید این اتفاق نمی افته؟؟؟؟
من مراحل setup گیری رو از همین سایت یاد گرفتم

mohammad_2039
پنج شنبه 02 دی 1389, 06:57 صبح
با سلام
دوست عزیز شما یه راه دیگه هم داری و اون اینکه این فایل CRRedist2008_x86.msi رو دانلود کنی و روی سیستم ها نصب کنی یا در برنامه Setup این فایل رو هم رو سیستم هدف نصب کنی. مشکلت حل میشه:لبخندساده:

shahbazi_king
پنج شنبه 02 دی 1389, 11:11 صبح
با سلام
دوست عزیز شما یه راه دیگه هم داری و اون اینکه این فایل CRRedist2008_x86.msi رو دانلود کنی و روی سیستم ها نصب کنی یا در برنامه Setup این فایل رو هم رو سیستم هدف نصب کنی. مشکلت حل میشه:لبخندساده:
دوست عزیز از پاسخت مچکرم
اگر لینک دانلود نرم افزار رو هم برام بگذاری ممنون میشم چوت خودم تو سرچ چیزی پیدا نکردم:خجالت:

hossin.esm
پنج شنبه 02 دی 1389, 11:39 صبح
نیاز به دانلود نیست یک پروژه جدید ایجاد و setup را با تنظیمات گفته شده ایجاد کن . بعد از اجرا میتونی فایل کریستال رو از مسیر نصب بر داری

baharvand87
پنج شنبه 02 دی 1389, 21:34 عصر
سلام اون radio butten های پایین رو دقت کن وسطی انتخاب باشه که به پروژه نصبت اضافه بشه .
اولیش از اینترنت میگیره سومیش از یه محل روی سیستمت و اون وسطیم که گفتم تو پروژه نصبت اضافه میکنه داخل پوشه debug اسمشونو میبینی که اضافه شده.
البته خودم تو setup هام با این مشکل برخورد کردم و وقتی اتفاق میافتاد که پروژه رو دسکاری میکردم و دوباره build میکردم دیگه درستم نمیشد مگه از اول یه setup جدید درست میکردم شما هم اگه نشد یکی جدید درست کنید یه بارم بیشتر build نکنید

morteza271
چهارشنبه 29 دی 1389, 20:57 عصر
البته خودم تو setup هام با این مشکل برخورد کردم و وقتی اتفاق میافتاد که پروژه رو دسکاری میکردم و دوباره build میکردم دیگه درستم نمیشد مگه از اول یه setup جدید درست میکردم شما هم اگه نشد یکی جدید درست کنید یه بارم بیشتر build نکنید

سلام.
براي اينكه نيازي نباشه دوباره پروژه جديد بسازين اول بايد يه بار پروژه رو Clean كني و سپس Rebuild رو برني اينطوري احتمالا درست ميشه(براي من كه درست ميشد!)
موفق باشيد.