PDA

View Full Version : یه مشکل بزرگ با kdtele tools کمک

hamid1199
دوشنبه 24 مرداد 1384, 01:39 صبح
سلام
من یه برنامه با kdtele نوشتم ولی با یه مشکل مواجه شدم اونم اینکه وقتی طرف زنگ زد منشی جواب داد اگه طرف قطع کنه برنامه خط رو اشکال نگه میداره البته auto disconnect رو true کردم ولی کار نمیکنه 4 تا هم مودم عوض کردم ولی باز نتیجه نداد اگه میشه کمک کنید ممنون

(سیدشریفی)
دوشنبه 24 مرداد 1384, 09:23 صبح
جناب hamid1199
من از کامپوننت دیگه ای استفاده میکنم ولی اون هم جواب نمیده و فکر میکنم اشکال از نوع مودم میباشد .
بهرحال من مودمی با این شرایط پیدا نکرده ام اگر شما پیدا کردید بنده را هم در جریان بگزارید .
یک راهنمایی اینکه اگر در یکی از بانکها دوستی دارید میتوانید از او در رابطه با مودمی که استفاده کرده اند سوال کنید .

arashforghani
جمعه 26 اسفند 1384, 05:05 صبح
با Aztech USB این مشکل شما حل خواهد شد

yavari
جمعه 26 اسفند 1384, 11:23 صبح
سلام
حمید جان ، الهی که مشکلت حل شه
خیلی خوب کردی که مشکلتو گفتی چون آخه من هم همچین برنامه ای داشتم و این مشکل توش بود و خودمم خیر نداشتم:اشتباه: :اشتباه: :اشتباه:
اما وقتی تاپیک تو رو خوندم رفتم دنبالش و حلش کردم:چشمک:
ولی متاسفانه من از MsComm استفاده کردم
و دستی مشکلمو حل کردم
امیدوارم دوستان در مورد kdtele کمکت کنن

راستی آقا آرش ، میشه شما بیشتر توضیح بدید:تشویق:
ممنون

hamed_F
شنبه 27 اسفند 1384, 02:21 صبح
دوست عزیز مشکلی که مطرح کردی جدیدا بسیار شدید شده چون طول موج busytone تغییر کرده(چون مخابرات از دستگاه های چینی داره استفاده می کند) دوتا کار را حتما انجام بده اول اینکه درایور خود مودم را نسب کن نه درایور استانداری که ویندوز برای اون درنظر می گیره و دوم اینکه reg مودم را روی china قرار بده من که جواب گرفتم. در غیر این صورت حتما از مودمی استفاده کن که قدرت تشخیص busy قوی داشته باشه