PDA

View Full Version : سوال: گرفتن خروجی در C#

immortal1990
سه شنبه 30 آذر 1389, 23:26 عصر
سلام
ببخشید راهنماییم کنید
من یه برنامه دفترچه تلفن طراحی کردم که به SQLكانكتش کانکتش دادم
برنامه روی کامپیوتر من به طور کامل اجرا میشه هیچ مشکلی نداره میخواستم بدونم اگه این برنامه رو بخوام بدم به کسه دیگه (با فرض ،طرف داشتن SQL بر روي كامپیوترش) چطور اینکارو کنم که tabelهايي كه تو sqlدارم واسه طرف هم ایجاد بشه در کل چطور فایل exeكه باسي شارپ که با sqlكانكت شده رو بتونم به کس دیگه بدم؟
که هیچ مشکلی طرف مقابل(مشتری)نداشته باشه؟

راستی جدولایی که من دارم تو کامپیوتر مشتری هم طراحی میشن به طور خودکار؟

hamidreza20
چهارشنبه 01 دی 1389, 13:58 عصر
سلام
ببخشید راهنماییم کنید
من یه برنامه دفترچه تلفن طراحی کردم که به SQLكانكتش کانکتش دادم
برنامه روی کامپیوتر من به طور کامل اجرا میشه هیچ مشکلی نداره میخواستم بدونم اگه این برنامه رو بخوام بدم به کسه دیگه (با فرض ،طرف داشتن SQL بر روي كامپیوترش) چطور اینکارو کنم که tabelهايي كه تو sqlدارم واسه طرف هم ایجاد بشه در کل چطور فایل exeكه باسي شارپ که با sqlكانكت شده رو بتونم به کس دیگه بدم؟
که هیچ مشکلی طرف مقابل(مشتری)نداشته باشه؟

راستی جدولایی که من دارم تو کامپیوتر مشتری هم طراحی میشن به طور خودکار؟

سلام دوست عزیز
می تونید از دیتابیست یه خروجی script بگیری و سپس اونو تو سیستم مقابل run کنی تا دیتا بیس با تموم زار و زندگیش ساخته بشه (یا با کد در خود دات نت و یا در خود sql) و یا فایل mdf و ldf دیتابیست رو تو sql سیستم هدف Attach کنی ...

التماس دعا...

ایمان مدائنی
چهارشنبه 01 دی 1389, 14:10 عصر
ميتوني از SqlExpress استفاده كني يا بانكت رو بكني اكسس تا نيازي به نصب نباشه

immortal1990
چهارشنبه 01 دی 1389, 17:06 عصر
سلام دوست عزیز
می تونید از دیتابیست یه خروجی script بگیری و سپس اونو تو سیستم مقابل run کنی تا دیتا بیس با تموم زار و زندگیش ساخته بشه (یا با کد در خود دات نت و یا در خود sql) و یا فایل mdf و ldf دیتابیست رو تو sql سیستم هدف Attach کنی

دوست عزیز میشه بگی چطور خروجیscriptاز دیتا بیسم بگیرم؟؟؟؟

محسن شامحمدی
چهارشنبه 01 دی 1389, 17:38 عصر
چطور اینکارو کنم که tabelهايي كه تو sqlدارم واسه طرف هم ایجاد بشه
مي توني از بانكت backup بگيري و بري توي سيستم هدف اونو restore كني.
نحوه backup,restore از sql هم كه ماشاالله تو سايت پره.

hamidreza20
چهارشنبه 01 دی 1389, 23:19 عصر
این کار را باید در خود sql انجام بدید . دیتا بیست رو باز کن و از اون خروجی بگیر .

hamidreza20
پنج شنبه 02 دی 1389, 10:25 صبح
البته اگر روی دیتابیس راست کلیک کنید در منوی all task گزینه generate sql script انتخاب کنید و بر اساس نیازمندی های می توانید گزینه های مختلف رو برای خروجی از حالت false به true تغییر داده و کل دیتا بیس رو با دیتای آن به صورت اسکریپت خروجی بگیرید...
التماس دعا...