PDA

View Full Version : تغییر آی پی دومین و مشکلات بعدی

روح اله معینی زاده
دوشنبه 24 مرداد 1384, 09:16 صبح
با سلام خدمت دوستان گرامی

من روی یک سرور، Domain نصب کردم و سیستم ها رو نیز بر اساس اون تنظیم کردم. حال بنا به دلایلی مجبور شدم که Ip سرور رو عوض کنم. پس از این کار هر دفعه که با سیستم های تحت Domain بالا میام خطایی میده مبنی بر این که سرور رو پیدا نمی کنه.

چه کاری رو باید انجام بدم.

با احترام- خدانگهدار

nasr
دوشنبه 24 مرداد 1384, 12:34 عصر
بهتره در تنظیمات IP کلاینتها IP ی DNS Server را تغییر بدی و IP ی سرور را بنویسی.

روح اله معینی زاده
سه شنبه 25 مرداد 1384, 13:04 عصر
سلام به دوستان گرامی

در پاسخ به nasr باید بگویم که: من ویندوز خودم که یکی از کلاینت‌ها می باشد، گزینه DNS Server رو نداره ولی عضو Domain هست. حالا فکر می کنید چه کاری باید انجام دهم.

با احترام- خدانگهدار

houtanal
سه شنبه 25 مرداد 1384, 15:37 عصر
Dhcp رو نصب و تنظیم کن

Gladiator
سه شنبه 25 مرداد 1384, 22:15 عصر
سلام به دوستان گرامی

در پاسخ به nasr باید بگویم که: من ویندوز خودم که یکی از کلاینت‌ها می باشد، گزینه DNS Server رو نداره ولی عضو Domain هست. حالا فکر می کنید چه کاری باید انجام دهم.

با احترام- خدانگهدار

شما دی ان اس نداری ؟

شما وقتی آدرس آی پی اون سرور رو تغییر دادی میبایست در دی ان اس سرور اون سرور آدرس آی پی مربوط به هاست خودش و اکتیو دایرکتوری رو تغییر بدی

موفق باشی

روح اله معینی زاده
چهارشنبه 26 مرداد 1384, 13:09 عصر
با سلام
در پاسخ Gladiator: بله من در ویندوز xp خودم که یکی از کلاینت‌ها است، دی ان اس ندارم.

ایشون همچنین گفتن که:
«شما وقتی آدرس آی پی اون سرور رو تغییر دادی میبایست در دی ان اس سرور اون سرور آدرس آی پی مربوط به هاست خودش و اکتیو دایرکتوری رو تغییر بدی»

باید عرض کنم که خودش عوض شده، بدون این که من بهش دست بزنم.

با احترام- خدانگهدار و منتظرم

Gladiator
چهارشنبه 26 مرداد 1384, 20:45 عصر
با سلام
در پاسخ Gladiator: بله من در ویندوز xp خودم که یکی از کلاینت‌ها است، دی ان اس ندارم.

ایشون همچنین گفتن که:
«شما وقتی آدرس آی پی اون سرور رو تغییر دادی میبایست در دی ان اس سرور اون سرور آدرس آی پی مربوط به هاست خودش و اکتیو دایرکتوری رو تغییر بدی»

باید عرض کنم که خودش عوض شده، بدون این که من بهش دست بزنم.

با احترام- خدانگهدار و منتظرم

معمولا همشون تغییر نمیکنه

روح اله معینی زاده
پنج شنبه 03 شهریور 1384, 10:43 صبح
با سلام خدمت دوستان

مساله حل شد. ببخشید که من یه نکته رو اشاره نکرده بودم. profile کاربری من roming بود. فقط همین. بعد از این که آدرس آی پی roming رو تصحیح کردم، دیگه به این خطا برخورد نکردم.

شرمنده همه بچه محل ها که یه مقدار بگی نگی، سر کار رفتن ( و البته خودم هم ).

با احترام - خدانگهدار.