PDA

View Full Version : این Debugger Fault Notification معمولاً چه زمانی اتفاق می افته ؟

مهران رسا
پنج شنبه 02 دی 1389, 18:03 عصر
سلام ! خطای زیر معمولاً چه زمانهایی رخ میده ؟

64006

vcldeveloper
پنج شنبه 02 دی 1389, 20:12 عصر
خیلی کلی هست، فقط میگه که Debugger دلفی موجب یک AV شده. اگر کسی بخواد وقت بزاره و ببینه دقیقا چه چیزی باعث این AV شده، باید دو نسخه از IDE را باز کنه، و با یکی اون یکی دیگه رو دیباگ کنه، و سعی کنه بفهمه در حین انجام چه کاری توسط دیباگر این مشکل پیش اومده. به طور کلی همچین خطایی به شما مربوط نمیشه، بلکه نشان دهنده نوعی باگ در دیباگر دلفی هست. اگر مرتبا اتفاق نمیافته، می تونید Ignore اش کنید. اگر مرتبا باهاش مشکل دارید، می تونید در QC گزارشش کنید.

مهران رسا
پنج شنبه 02 دی 1389, 21:44 عصر
OMG !!!

آقای کشاورز من از کامپوننت TIEDownload موجود در مجموعه EmbeddedWB استفاده میکنم و یک آرایه از این نوع کنترل ایجاد کردم تا بتونم یک سیستم MultiDownload پیاده کنم . ضمن اینکه ظاهراً این کامپوننت خودش برای هر دانلود یک Thread جدید ایجاد میکنه . حالا به نظر شما با تغییر کامپوننت مشکل برطرف خواهد شد ؟

vcldeveloper
جمعه 03 دی 1389, 01:23 صبح
آقای کشاورز من از کامپوننت TIEDownload موجود در مجموعه EmbeddedWB استفاده میکنم و یک آرایه از این نوع کنترل ایجاد کردم تا بتونم یک سیستم MultiDownload پیاده کنم . ضمن اینکه ظاهراً این کامپوننت خودش برای هر دانلود یک Thread جدید ایجاد میکنه . حالا به نظر شما با تغییر کامپوننت مشکل برطرف خواهد شد ؟
این مشکل رو در داخل دلفی در زمان دیباگ کردن دارید، یا در زمان اجرای برنامه خارج از دیباگر؟

EmbeddedWB و مشتقاتش برای انجام امور مختلف وابسته به ActiveX مربوط به IE هستند. برای دانلود فایل از اینترنت راه های زیادی وجود دارند.

مهران رسا
جمعه 03 دی 1389, 01:45 صبح
این مشکل رو در داخل دلفی در زمان دیباگ کردن دارید، یا در زمان اجرای برنامه خارج از دیباگر؟
در زمان اجرای برنامه در IDE دلفی . در خارج از محیط دلفی وقتی این اتفاق می افته برنامه به شکل وحشتناکی بسته میشه .

برای دانلود فایل از اینترنت راه های زیادی وجود دارند.
از IdHttp استفاده کردم اما سرعت دانلود خیلی پایین هست . حالا جزئیات رو در یک تاپیک جدید مینویسم . ممنون میشم راهنمایی کنید .

Felony
جمعه 03 دی 1389, 06:37 صبح
میتونید از پکیج Celever Internet Suite استفاده کنید ، امکان Multidownload ، Pause , Resume و ... رو داره .