PDA

View Full Version : پیاده سازی ساختمان داده Tree

mansourii
پنج شنبه 02 دی 1389, 20:32 عصر
سلام / چطوری میشه یک ساختمان داده داینامیک درخت غیر دودویی رو پیاده سازی کرد.

البته میدونم که درخت دودویی مثل لیست پیوندی می ماند و حتما باید از اشاره گر استفاده کنیم/این کا رو بلدم
مضوع من درباره درخت 3 فرزنده است.
مثل عکسی که ضمیمه کردم.(البته عکسه یک درخت دودویی بوده که من تحریفش کردم)
این تایپیک (http://www.google.com/url?sa=t&source=web&cd=4&ved=0CBIQFjAD&url=http%3A%2F%2Fwww.barnamenevis.org%2Fforum%2Fsh owthread.php%3Ft%3D173294&rct=j&q=%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D9%87%20%D8%B3%D8%A7%D8 %B2%DB%8C%20%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%85%D8%A7%D 9%86%20%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%87%20%D8%AF%D8%B1%D8% AE%D8%AA%20%D8%A8%D8%A7%20VB.net&ei=kIMTTYXMBouo8QO3usmDBw&usg=AFQjCNGAkdrdsVJkuP_wBbv6k_Gk-eJoiQ&cad=rja)هم درمورد درخت بود اما به درد من نمیخورد

mansourii
جمعه 03 دی 1389, 08:44 صبح
لطفا دوستان کمک کنن./ ایدتون رو راجع به درخت 3 برگ (3 فرزند) که چطوری میشه کدشو نوشت رو بگید./!!

ممنون

mansourii
جمعه 03 دی 1389, 13:06 عصر
وااااااااااااااای چقدر جواب! دیگه دارم کم میارم/

کسی نیست بتونه این سوال رو جواب بده!!:متعجب:

سوال سخت نیست ها ! معماریش رو بلد نیستم.

منتظر راهنمایی تونم

omid-vbAuto
جمعه 03 دی 1389, 14:22 عصر
می خواهی شکل درخت در بیاد مثل بالا یا از لحاظ کد؟

shask00l
جمعه 03 دی 1389, 15:16 عصر
وااااااااااااااای چقدر جواب! دیگه دارم کم میارم/

دوست عزیز . خیلی کم طاقتی.
برای ایجاد درخت هایی با تعداد فرزند نامحدود باید لینک های خروجی هر گره بصورت آرایه تعریف بشه . توی درخت دودویی هر گره فقط دوتا خروجی داره . این کار سختی نیست . اگه کد درخت دودویی رو نوشته باشین در عرض کمتر از 15 دقیقه میشه تبدیلش کرد .

موفق باشید.

mansourii
جمعه 03 دی 1389, 16:43 عصر
دوست عزیز . خیلی کم طاقتی.
کم طاقت نیستم/اما زمان زیادی برد تا کسی جواب بده/

برای ایجاد درخت هایی با تعداد فرزند نامحدود باید لینک های خروجی هر گره بصورت آرایه تعریف بشه
خوب درسته/راهی بغیر از آرایه نمیشه استفاده بشه؟! مگه بغیر از آرایه راهی وجود داره؟

توی درخت دودویی هر گره فقط دوتا خروجی داره .
فقط دوتا خروجی نداره / میتونه 0 -1 و حداکثر دو خروجی داشته باشه.

این کار سختی نیست:لبخند:

اگه کد درخت دودویی رو نوشته باشین در عرض کمتر از 15 دقیقه میشه تبدیلش کرد .

نوشتن درخت دودویی یک الگوریتم ثابتیه! توی اینترنت زیاده/ اما اصلا درمورد پیاده سازی k فرزندی توضیح داده نشده!!

درضمن اگه میشه یک قطعه کد یا نمونه بذارید.
ممنون

mansourii
جمعه 03 دی 1389, 16:45 عصر
راستی من به زبان VB.net میخوام پیاده سازی کنم / اگه ممکنه مثال بزنید و مثال با زبان VB.net بزنید!‍

mansourii
جمعه 03 دی 1389, 20:38 عصر
؟

همچنان منتظریم!

نمیدونم سوالم چه ایرادی داره که هیچ کس حاضر نیست کمک کنه!

mansourii
شنبه 04 دی 1389, 21:30 عصر
خدا خيرتون بده!
خيلي محبت كردين/ از اين همه جواب واقا سپاس گذارم/ نميدونم جواب خوبي شما رو چطوري بيان كنم
انشاله دم همتون گرم باشه.

يه اميدي بديد!/
كسي نميخواد راهنمايي كنه؟

اصلا كسي بلد هست؟

ساختمان داده درخت سه فرزنده بوسيله VB.net ميخوام (كاربردي)

mansourii
شنبه 04 دی 1389, 21:31 عصر
اگه با Vb.net نميخواستم ميرفتم قسمت طراحي الگوريتم/ اما من با VB.net ميخوام (سورس)

shask00l
یک شنبه 05 دی 1389, 15:48 عصر
تابحال این کارو توی vb.net انجام دادی ؟ منظورم پیاده سازیه یک درخت بقول خودت 0 , 1 یا 2 پیوندیه ... اصلا لیست پیوندی تابحال پیاده سازی کردی تو vb ؟
پیشنهاد میکنم کد بخش لینک رو بزاری ببینیم داری چیکار میکنی . اینجوری میشه راحت تر نظر داد .ضمنا گرفتن سورس و اینجور چیزا تا زمانی که خودت نفهمی داری چیکار میکنی هیچ کمکی بهت نمیکنه .

در مورد پاسخ دادن به پست ها و گرم بودن دم دوستان و اینجور چیزا هم . من به شخصه هر یکی دو روز یه بار به این تالار سر میزنم . دیگران رو نمیدونم . به همین دلیل پست های پشت سر هم توی یک تاپیک چیز بی موردیه . ضمنا بالا آوردن تاپیک به این صورت و با پست های پشت سر هم خلاف قوانینه .

صبور باش دوست من . اگه قرار باشه کسی بهت جواب بده مطمئن باش که میده .

mansourii
یک شنبه 05 دی 1389, 21:57 عصر
تابحال این کارو توی vb.net انجام دادی ؟ منظورم پیاده سازیه یک درخت بقول خودت 0 , 1 یا 2 پیوندیه ... اصلا لیست پیوندی تابحال پیاده سازی کردی تو vb ؟
پیشنهاد میکنم کد بخش لینک رو بزاری ببینیم داری چیکار میکنی . اینجوری میشه راحت تر نظر داد .ضمنا گرفتن سورس و اینجور چیزا تا زمانی که خودت نفهمی داری چیکار میکنی هیچ کمکی بهت نمیکنه .

پیاده سازی درخت دودویی و لیست پیوندی که کاری نداره(همش اشاره گره)/ توی گوگل برنامه نویسی VB (هم درخت دودویی و لیست پیوندی انجام شده) / اما درخت سه فرزنده انجام نشده
بعدشم بی خیال این پست شدم/ ممنون

در مورد پاسخ دادن به پست ها و گرم بودن دم دوستان و اینجور چیزا هم . من به شخصه هر یکی دو روز یه بار به این تالار سر میزنم . دیگران رو نمیدونم . به همین دلیل پست های پشت سر هم توی یک تاپیک چیز بی موردیه . ضمنا بالا آوردن تاپیک به این صورت و با پست های پشت سر هم خلاف قوانینه .

صبور باش دوست من . اگه قرار باشه کسی بهت جواب بده مطمئن باش که میده .
چشب / ببخشید / منبعد سعی میشه تکرار نشه:لبخندساده: