PDA

View Full Version : سوال: کمک : طراحی یک فروشگاه از اول تا پایان

maysam09
جمعه 03 دی 1389, 00:06 صبح
سلام به همه اساتید ...من برای پروژه دانشگام می خوام یک فروشگاه اینترنتی بسازم .. می خواستم از اساتید اینجا در مورد شروع و اصوال این کار بپرسم که از کجا شروع شه و به کجا برسه..و اگر مرجعی برای راهنمایی باشه به هم معرفی کنید...خیلی ممنون میشم از تجربیاتتون کمک بگیرم

jahanmanesh
جمعه 03 دی 1389, 12:07 عصر
سلام کتاب
Apress.Pro.PayPal.E.Commerce.Mar.2007
یا
Beginning ASP.NET E-Commerce in C# From Novice to Profession
رو سرچ کن توو گوگل لینک دانلودش هست!واسه شروع بد نیس!ولی متاسفانه بیشتر از ویزارد ها استفاده کردن تا کد!من کتابای انتشارات WROX رو ترجیح میدم!کتاب فارسیشم هست که به درد اساتید دانشگاه میخوره که بدن به خورد دانشجوهای بد بخت!(کلا کتابای فارسی بیشتر صفحه پر کردن تا بخوان آموزش بدن)حتی برای شروع هم کتابای فارسی رو پیشنهاد نمیکنم!

به قوا قدیمیا : 1سال بخور نون و تر ، 100 سال بخور نون و کره(نمیدونم درست گفتم یا نه)
یعنی اینکه زحمت بکش انگلیسیتو قوی کن،تا آخر عمر از کتابای لاتین لذت ببر(و منت کتابای فارسی رو نکش)

sheipursheipur
جمعه 03 دی 1389, 15:37 عصر
سلام دوست عزیز
کتاب Asp.net 3.5انتشارات ناقوس تالیف جسی لیبرتی و دن هوریتس وبریان مک دونالد ترجمه مهدی قرمز کن کتا ب تقریبا خوبیه
موفق باشید

maysam09
جمعه 03 دی 1389, 19:44 عصر
مرسی از لطفتون ..من این کتابارو پیدا نکردم میشه لینکهشو واسم بزارین..و این اینکه آیا پروژه سورس بازی وجود داره که من از روش کار کنم؟ مرسی

mohsen.nsb44
یک شنبه 05 دی 1389, 22:40 عصر
دوستان من هم به فروشگاه انلاین نیاز دارم لطفا یکی از دوستان بهتر راهنمایی کنه و اگر امکان داره یه تاپیک ایجاد کنید و اموزش بدید با این کار خیلی ها از شما دوستان حرفه ای متشکر خواهند بود.