PDA

View Full Version : مبتدی: ساخت فاکتور با کریستال ریپورت

morrteza323
جمعه 03 دی 1389, 00:43 صبح
سلام
دوستان عزیز من یه برنامه نوشتم که تو یک فرم به وسیله ی 10 تا تکست باکس اطلاعات رو از کاربر می گیره.خوب حالا من می خوام این اطلاعات به صورت یه فاکتور چاپ بشه و ازش پرینت بگیرم.البته می خوام مدل فاکتور رو طراحی کنم.خوب چه جوری این تکست باکس ها رو به ریپورت متصل کنم؟؟؟
لطفا منو راهنمایی کنید.

morrteza323
جمعه 03 دی 1389, 10:53 صبح
دوستان عزیز کسی نمی تونه کمک من کنه؟؟؟؟

reza_Nazem
جمعه 03 دی 1389, 11:01 صبح
اگه اطلاعات در بک منبع داده ذخیره میشه و بعد از ذخیره شدن می خواهی گزارش را نمایش بدهی باید کریستال رو به اون منبع داده وصل کنی

اگه هم داده ها ذخیره نمی شوند و میخواهی مستقیما اطلاعات وارد شده در گزارش نمایش بدی باید به تعداد TEXTBOX هات در گزارشت پلرلمتر تعریف کنی و اطلاعات هر تکس باس رو به پارمتر بفرستی

morrteza323
جمعه 03 دی 1389, 12:28 عصر
اگه اطلاعات در بک منبع داده ذخیره میشه و بعد از ذخیره شدن می خواهی گزارش را نمایش بدهی باید کریستال رو به اون منبع داده وصل کنی

اگه هم داده ها ذخیره نمی شوند و میخواهی مستقیما اطلاعات وارد شده در گزارش نمایش بدی باید به تعداد TEXTBOX هات در گزارشت پلرلمتر تعریف کنی و اطلاعات هر تکس باس رو به پارمتر بفرستی
با تشکر از شما دوست عزیز
برنامه در حالت دوم هستش.یعنی منبعی واسه ذخیره نداره و مستقیم می خوام نشون بدم.میشه لطفا یه نمونه بزارید.ممنون می شم.

morrteza323
جمعه 03 دی 1389, 17:19 عصر
دوستان عزیز کسی این حالت دوم رو بلده؟؟؟

reza2012
جمعه 03 دی 1389, 21:04 عصر
دوستان عزیز کسی این حالت دوم رو بلده؟؟؟

دوست عزیز باید پارامتر رو ارسال کنی من خودم نمونه برنامشو دیدم تو همین قسمت سی شارپ بگردیی پیدا میشه اگه پیدا نکردی خودم برات می گردم می زارم
اما بگرد هست

ahrimaneahurai
جمعه 03 دی 1389, 21:10 عصر
توی کریستال فیلدهای پارامتر رو تعریف کن
بعد از این کد استفاده کن

repContractorSabegheMaster lOIS = new Reports.repContractorSabegheMaster();
lOIS.SetParameterValue("BondNum", Parameter[1]);
lOIS.SetParameterValue("AllPrice", Parameter[2]);
crystalReportViewer1.ReportSource = lOIS;