PDA

View Full Version : سوال: استفاده از فلش در دات نت

mohsenaminzare
جمعه 03 دی 1389, 11:01 صبح
با سلام چه طوری می تونم برای طراحی گرافیک برنامه از فلش استفاده کنم. اینو می دونم که می شه فایلهای swf رو در برنامه های دات نت import کرد ولی می خوام کل گرافیک برنامه از فرم گرفته تا بقیه در فلش طراحی بشه و در دات نت مدیریت کنم.
دوستان راهنمایی کنن
با تشکر

omid-vbAuto
جمعه 03 دی 1389, 13:02 عصر
با سلام چه طوری می تونم برای طراحی گرافیک برنامه از فلش استفاده کنم. اینو می دونم که می شه فایلهای swf رو در برنامه های دات نت import کرد ولی می خوام کل گرافیک برنامه از فرم گرفته تا بقیه در فلش طراحی بشه و در دات نت مدیریت کنم.
دوستان راهنمایی کنن
با تشکر

خوب شما مشکلت کجاست؟!!!

نحوه استفاده فلش رو میخواهی؟

mohsenaminzare
جمعه 03 دی 1389, 13:34 عصر
اره دیگه فرض کن یک فرم تو فلش زدم با یک buttom و یک datagrid حلا می خوام تو دات نت این فرم بیاد بعد بازدن دکمه اطلاعات از بانک تو دیتاگرید نوشته شه

MDSTmdst
جمعه 03 دی 1389, 13:36 عصر
برای نمایش فایل swf احتیاج به چه کنترلی داریم؟

یه نمونه کد بذارید

ممنون

omid-vbAuto
جمعه 03 دی 1389, 14:21 عصر
اره دیگه فرض کن یک فرم تو فلش زدم با یک buttom و یک datagrid حلا می خوام تو دات نت این فرم بیاد بعد بازدن دکمه اطلاعات از بانک تو دیتاگرید نوشته شه

اوک_____ی.
تا اونجائی که من دیدم و می دونم شما می تونید ابزار از فلش بیارید تو vb مانند دکمه.اما در مورد آوردن یه فرم به vb چیزی ندیدم.البته امکانش هست باید ستایل فرم vb رو حذف کنی.بعد فرم فلشتون رو بذاری جاش.

Navid Asadi
جمعه 03 دی 1389, 14:35 عصر
اگه میخوای این کار رو بکنی خوب کل برنامه ات رو تو فلش بنویس!
در مورد grid نمیدونم ولی برای دکمه از AxShoucedFlash باید استفاده بشه که اگه یه search بکنی همچی دستت میاد...
تو تاپیک های من هم یک نمونه ی کامل در این باره هست

mohsenaminzare
جمعه 03 دی 1389, 16:48 عصر
برای نمایش فایل swf احتیاج به چه کنترلی داریم؟

یه نمونه کد بذارید

ممنون
اول باید کامپوننت shock wave flash object رو به پروژه اضافه کنی و بعد برا نمایش باید کد زیر رو بنویسی :

axShockwaveFlash1.Movie = "\flash\main.swf";

mohsenaminzare
جمعه 03 دی 1389, 16:50 عصر
دوستان من هنوز جواب نگرفتم منظورم اینه که کلا فرم رو با تمام جزییات تو فلش بزنم بعد تو دات نت manage کنم. اصلا همچین کاری می شه ؟