PDA

View Full Version : سوال: كمك فوري در مورد چند سئوال ساده درسي؟

saman95
جمعه 03 دی 1389, 11:36 صبح
با عرض سلام خدمت دوستان راستش استاد ما يه چند تا سئوال داده تا حل كنيم واسه چند روز ديگه كه امتحانه ميشه دوستان جوابش رو برام بزارند ؟
1. برنامه اي بنويسيد كه 3 عدد از ضرايب معادله درجه 2 از ورودي دريافت كرده و با فرض داشتن دو ريشه با استفاده از روش دلتا ريشه معادله را پيدا كند ؟
2. برنامه اي بنويسيد كه تعداد سري فيبوناچي را بگيرد و بر اساس اين عدد سري فيبوناچي را چاپ كند ؟
3. برنامه اي بنويسيد كه 20 عدد را از ورودي دريافت كرده و در يك آرايه قرار دهد و سپس اين آرايه را بصورت صعودي و نزولي چاپ كند ؟
4. برنامه اي بنويسيد كه 100 عدد را از ورودي دريافت كرده آنگاه :
الف) معكوس آنها را از انتها به ابتدا چاپ كند ؟
ب) ميانگين اعداد رو پيدا كند ؟
ج) به صورت صعودي نمايش دهد ؟

voiceoffox
جمعه 03 دی 1389, 12:02 عصر
با عرض سلام خدمت دوستان راستش استاد ما يه چند تا سئوال داده تا حل كنيم واسه چند روز ديگه كه امتحانه ميشه دوستان جوابش رو برام بزارند ؟
1. برنامه اي بنويسيد كه 3 عدد از ضرايب معادله درجه 2 از ورودي دريافت كرده و با فرض داشتن دو ريشه با استفاده از روش دلتا ريشه معادله را پيدا كند ؟
2. برنامه اي بنويسيد كه تعداد سري فيبوناچي را بگيرد و بر اساس اين عدد سري فيبوناچي را چاپ كند ؟
3. برنامه اي بنويسيد كه 20 عدد را از ورودي دريافت كرده و در يك آرايه قرار دهد و سپس اين آرايه را بصورت صعودي و نزولي چاپ كند ؟
4. برنامه اي بنويسيد كه 100 عدد را از ورودي دريافت كرده آنگاه :
الف) معكوس آنها را از انتها به ابتدا چاپ كند ؟
ب) ميانگين اعداد رو پيدا كند ؟
ج) به صورت صعودي نمايش دهد ؟

درخواست برنامه ممنوع ... ممنوع !!!

این پروزه دانشجویی است ... :متفکر: طبق قوانین سایت نمشه !!!

zahra ghasemi
جمعه 03 دی 1389, 12:20 عصر
سلام!
من میتونم اینا رو حل کنم....ساده هستن.ولی مشکل اینه که وقت ندارم.امتحانای ترم دارن شروع میشن. حالا تا کی می خواید این برنامه ها رو؟

saman95
جمعه 03 دی 1389, 17:02 عصر
درخواست برنامه ممنوع ... ممنوع !!!

این پروزه دانشجویی است ... :متفکر: طبق قوانین سایت نمشه !!!
دوست عزيز بي خيال
پروژه كدومه گفتم كه اينا مشق شبه واسه امتحان مي خوامش

حالا تا کی می خواید این برنامه ها رو؟
من هم مثل شما واسه امتحانهاي ترم مي خوام اگه تا پايان هفته آينده هم آماده بشن باز هم خوبه
راستي ازتون هم خيلي ممنونم هم اينقدر كه گفتيد اگه وقت داشتيد مي نوشتيد معرفتتون رو مي رسونه .
.
.
.
يا علي