PDA

View Full Version : سوال: راهنمایی در خصوص استفاده از Menu و siteMap

mahmood1000
جمعه 03 دی 1389, 22:41 عصر
سلام به همه دوستان

دوستان عزیز یه سوال و در خواست راهنمایی در صورت امکان دارم.
من میخوام تو asp:Menu از چند sitemap مختلف استفاده کنم و دستور شرطی براش بزارم که اگر شرط اول برقرار بود sitemap1 در asp:Menu قرار بگید و اگر شرط دوم برقرار بود sitemap2 در sap:Menu قرار بگیرد.
حالا اگر راهی وجود دارد ممنون میشم که راهنمایی کنید.

با تشکر از همه دوستان

mehrdad201
شنبه 04 دی 1389, 01:20 صبح
فکر کنم شما در ران تایم باید بر اساس شرط برقرار شده خاصیت دیتاسورس (فایل ایکس ام ال) کنترل سایت مپ دیتا سورس رو تغییر بدید و بعد هم تری ویو یا هر کنترل دیگه ای که با این کنترل در ارتباط هست رو دیتا بایند کنید.

mahmood1000
شنبه 04 دی 1389, 09:55 صبح
فکر کنم شما در ران تایم باید بر اساس شرط برقرار شده خاصیت دیتاسورس (فایل ایکس ام ال) کنترل سایت مپ دیتا سورس رو تغییر بدید و بعد هم تری ویو یا هر کنترل دیگه ای که با این کنترل در ارتباط هست رو دیتا بایند کنید.

ممنونم دوست عزیز
امکانش هست بیشتر توضیح بدید؟ خیلی برام گنگه
خواهشمندم در صورت امکان راه هارو توضیح بدید با نمونه کد.

با تشکر

BlackPawn
شنبه 04 دی 1389, 10:20 صبح
راه اصلیش زمان اجرا باید ایجاد کنی و لی راه ساده تر اینه که 2 تا سایت مپ مختلف که میخوای درست کنی و خاصیت ویزایبل هر دوتارو false و با توجه به شرط یکی رو true قرار بدی

mahmood1000
شنبه 04 دی 1389, 11:45 صبح
راه اصلیش زمان اجرا باید ایجاد کنی و لی راه ساده تر اینه که 2 تا سایت مپ مختلف که میخوای درست کنی و خاصیت ویزایبل هر دوتارو false و با توجه به شرط یکی رو true قرار بدی

دوست عزیز من مشکلی که دارم اینه که وقتی 2 یا 3 تا sitemap و menu میسازم چطور مشخص کنم کهmenu1 به sitemap1 و menu2 به sitemap2 و... متصل بشه. تو اتصال چندایی مشکل هست چه برسه به دستور شرطی گذاشتن.
واقعا گیج شدم. آیا راهی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:گریه::گریه::گریه:

mehrdad201
شنبه 04 دی 1389, 12:40 عصر
چرا به جای سایت مپ ایکس ام ال نمیذارید ؟!؟!؟

فکر کنم توی یه پروژه فقط مجاز به استفاده از یک فایل web.sitemap هستیم. البته مطمئن نیستم. بهتره دوستان دیگه هم نظر بدن

mahmood1000
شنبه 04 دی 1389, 12:55 عصر
چرا به جای سایت مپ ایکس ام ال نمیذارید ؟!؟!؟

فکر کنم توی یه پروژه فقط مجاز به استفاده از یک فایل web.sitemap هستیم. البته مطمئن نیستم. بهتره دوستان دیگه هم نظر بدن

تا حالا از این روش استفاده نکردم، میتونید راهنمایی کنید؟

jjsaeed
شنبه 11 تیر 1390, 12:32 عصر
ابتدا در وب کانفیگ هر دو سایت مپ را معرفی کنید و بعد برای دیتا سورس خاصی پرواید نیم رو برابر اون اسم قرار بدید

TeacherMath
شنبه 11 تیر 1390, 16:23 عصر
اگه دوتا سایت مپ ایجاد کنید ارور ایجاد می شود.این موضوع با asp:SiteMapDataSource قابل حل است .فقط باید StartingNodeUrl را با مقدار مناسب جایگزین کنید.

این جا (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/system.web.ui.webcontrols.sitemapdatasource.starti ngnodeurl.aspx) را ببین.

jjsaeed
شنبه 11 تیر 1390, 17:41 عصر
سلام به همه دوستان

دوستان عزیز یه سوال و در خواست راهنمایی در صورت امکان دارم.
من میخوام تو asp:Menu از چند sitemap مختلف استفاده کنم و دستور شرطی براش بزارم که اگر شرط اول برقرار بود sitemap1 در asp:Menu قرار بگید و اگر شرط دوم برقرار بود sitemap2 در sap:Menu قرار بگیرد.
حالا اگر راهی وجود دارد ممنون میشم که راهنمایی کنید.

با تشکر از همه دوستان
من اینکارو انجام دادم اگر مشکل حل نشد بگو برات سمپل بزارم