PDA

View Full Version : مشکل بعد از Upload سایت

jaykob
جمعه 03 دی 1389, 23:38 عصر
سلام دوستان

من پروژه ای نوشتم با سه بخش ( آپلود فایل ، Ban کردن ip ، لاگ کردن مشخصات افرادی که از یک صفحه بازدید کردند )
این سه مورد در سه دایرکتوری جدا هستند . من پروژه رو Publish کردم یک هاست هم از پویا سازن گرفتم و تمامی فایل های Publish شده رو انتقال دادم .

حالا مشکلات :

1 - در بخش Uploder مشکلی در آپلود فایل نیست با موفقیت آپلود می شه اما اون دایرکتوری که داخل ریخته می شه روی مرورگر نمی شه دید با Ftp مشخصه که آپلود شده من پرمیژن هارو روی Full control گذاشتم اما تفاوتی نکرد .

2 - مشکل مهم من اینه که اون دایرکتوری که واسه لاگ کردن مشخصات کاربری که از صفحه بازدید می کنه اینه که اصلا صفحه باز نمی شه . نه فایل aspx و نه فایل تکسن . کدش هم کد زیر هست :

string saveStr ="Date/Time :"+DateTime.Now+" ; "+"Ip Address :"+ Request.UserHostAddress + " ; "+"Browser Type :" + Request.Browser.Type + " ; "+"Browser Platform :" + Request.Browser.Platform + " ; "+"Host Name:" + Request.UserHostName+" ; "+"Cookie Active :"+Request.Browser.Cookies+"\n";
string filename = Server.MapPath(".") + "\\info.txt";
StreamWriter sr = new StreamWriter(filename,true);
sr.Write(saveStr);
sr.Close();

[

پرمیژن ها هم fullcontrol گذاشتم اما تفاوتی نکرد .

3 - اون دایرکتوری Ban کردن ip ها هم صفحات باز می شه اما زمانی می زنم که آی پی رو بن کنه به صفحه Not found می ره اما فایل txt رو باز می کنه . کدش هم به شکل زیر است :

public partial class Index : System.Web.UI.Page
{
protected void Page_Load(object sender, EventArgs e)
{
if (System.IO.File.Exists(Server.MapPath("ban.txt")) == true)
{
string[] ips = System.IO.File.ReadAllLines(Server.MapPath("ban.txt"));
foreach (string ip in ips)
if (ip == Request.UserHostAddress)
Response.Redirect("/Ban/Banned.htm");
}
}

protected void btnBan_Click(object sender, EventArgs e)
{
System.IO.File.AppendAllText(Server.MapPath("ban.txt"), txtIp.Text + Environment.NewLine);
txtIp.Text = "";
txtIp.Focus();
lblResultBan.Text = "دسترسی کاربر با موفقیت قطع شد ";
}
}
}
خوشحال بودم مه چیزی نوشتم روی Local هیچ مشکلی نداره تمامی این مسائل روی هاست پیش اومده از دوستان تقاضای همکاری دارم من متوجه مشکل نشدم در صورتی که احتیاجه پروژه رو قرار بدم

سپاس فراوان

jaykob
یک شنبه 05 دی 1389, 00:08 صبح
من همچنان با این مشکلات دست و پنجه نرم می کنم و از دوستان تقاضای کمک دارم ...