PDA

View Full Version : نوشتن برنامه تحت وب

javad_r_85
شنبه 04 دی 1389, 08:32 صبح
با سلام .من می خوام یه برنامه تحت وب بنویسم (مثلاپروژه کتابخانه).حال می خوام بدونم که چطوری و از کجا باید شروع کنم و این که چطوری این برنامه رو روی سیستم های دیگر نصب و اجرا کنم طوری که در یک مرورگر باز شود.

با تشکر:::::..................

ایمان مدائنی
شنبه 04 دی 1389, 08:38 صبح
دوست عزيز شما اول سايت رو طراحي ميكني بعد يك فضا از سايتهاي سرويس دهنده مي خري يا هاست رايگان ميگيري بعد دومين رو تهيه ميكني بعد كه اينهارو تهيه كردي سايت رو هاست آپلود ميكني و در دسترس همه قرار ميدي
البته سوال شما زياد واضح نبود اميدوارم من منظورتونو درست متوجه شده باشم

javad_r_85
شنبه 04 دی 1389, 08:54 صبح
خیلی ممنون از توجهت ولی من نمی خوام از هاست یا دامین استفاده کنم می خوام این برنامه مثل بقیه برنامه های تحت ویندوز روی سیستم های دیگه نصب شه ولی فقط با یه مرورگر مثل فایر فاکس باز شه و کاربر کارهایش را انجام دهد.و بتونم از قابلیتهای تحت وب نیز در آن استفاده کنم.

ایمان مدائنی
شنبه 04 دی 1389, 08:57 صبح
دوست عزيز حداقل بايد بانك رو روي هاست بزاري
من منظورتونو متوجه نميشم
هيچ برنامه نيست كه روي هاست نباشه مگر اينكه شما از طريق اينترنت به برنامه هاي تحت ويندوز وصل بشي كه اون قضيه اش فرق داره و ربطي به هاست نداره

BlackPawn
شنبه 04 دی 1389, 10:36 صبح
روش یک : باید سرور asp.net روی سایر کامپیوتر ها نصب کنی (توی کنترل پنل IIS رو به لیست برنامه های خود ویندوز اضافه کن) و میشه به صورت لوکال استفاده کنی (((( در مورد iss سرچ کن جواب میگیری ))))

2- خودت جدا از asp.net سرور ایجاد کنی و کل کار رو خودت دستی انجام بدی با برنامه نویسی winsock و ایجاد دستی کل صفحات که خیلی سخته