PDA

View Full Version : ایجادtable در فایل cs

mehrdad85
شنبه 04 دی 1389, 10:58 صبح
سلام
من میخام تو فایل cs داخل یه panel یک table ایجاد کنم و یک سری control داخل سطر و ستون جدول بذارم
از چه دستوری باید استفاده کنم؟
ابعاد جدول را چطوری بدم؟

ممنون

BlackPawn
شنبه 04 دی 1389, 11:32 صبح
یه راه حل اینه که جدا از css در زمان اجرا جدول رو ایجاد کنی به این صورت که یه پنل در صفحه قرار بدی Panel1 بعد :

dim tbl as new label
tbl.text="کد ای اس پی مربوط به جدول جدول"
panel1.controls.add(tbl)

mehrdad85
یک شنبه 05 دی 1389, 12:02 عصر
سلام
ممنون که جواب دادید
فقط میشه توضیح بدید که این کد را کجا باید بنویسم؟
اخا واقعیت اینه که
من میخوام یه dropdownlist داشته باشم که بسته به انتخاب هر کدوم از مقادیر اون یک جدول ایجاد بشه که داخل این جدول کنترل های مختلف قرار بگیره

ممنون میشم که جوابمو بدید
چون کارم حیاتیه
مرسی

BlackPawn
یک شنبه 05 دی 1389, 12:20 عصر
اگه از اجاکس استفاده می کنی که توی همون dropdownlist
در غیر این صورت توی کلیک یه button بررسی کن کدوم آیتم لیست انتخاب شده بعد جدول رو ایجاد کن
برای پاک کردن جدول یا کنترل های اضافه شده قبلی اینو بنویس panel1.controls.clear

mehrdad85
یک شنبه 05 دی 1389, 14:15 عصر
سلام
مرسی که وقت میذاری و مشکلمو پیگیری میکنی
ممنونم
فقط چندتا سوال دارم که اگه میشه کمکم کن
اول اینکه که وقتی جدول داخل فایل CS ایجاد میکنم چطور میتونم خصوصیات جدول از جمله ابعاد اون را تغییر بدم ؟
سوال دومم اینه که من اینطوری از راهنمایی هی شما برداشت کردم که باید داخل صفحه یه panel درست کنم و بعد از اون به فایل css برم داخل کلیک یه button تشخیص بدم که کدوم ایتم انتخاب شده و متناسب با ایتمی که انتخاب شده جدول را ایجاد کنم و اونو به پانل add کنم و داخل خونه های جدول هم کنترل هیی که نیاز دارم را قرار بدم . منظور شما همین بود؟درست متوجه شدم؟کاری که گفتم امکانپذیره اصلا؟
مشکل بعدیم اینه که بعضی از این کنترل هایی که داخل خونه های جدول قرار دارن باید مقادیرشونا یا داخل db بنویسن و یا اینکه مقادیرشونا از db دریافت کنن . واسه این کار که اگه از همون روال های عادی خواندن و درج در db استفاده کنیم جوابگو هست یا باید روند دیگه ای در نظر گرفت؟

مرسی