PDA

View Full Version : چند سوال در مورد تشخیص هویت پیشرفته

harirharir
یک شنبه 05 دی 1389, 12:24 عصر
سلام . از هویت پیشرفته استفاده کردم . با اینکه در زمان login کردن تیک مرا به خاطر بسپار رو نمیزنم پس از بستن مرور گر دوباره باز کردن سایتم مرا به خاطر سپرده و اسم user رو می نویسه . از کد زیر برای ticket ام استفاده می کنم

1.FormsAuthenticationTicket AuthTicket = new FormsAuthenticationTicket(1, txtu.Text, DateTime.Now, DateTime.Now.AddYears(1), false, role);

1.Response.Redirect(FormsAuthentication.GetRedirec tUrl(txtu.Text, CheckBox1.Checked));

ایا این مقدار checkbox1 به ticket اضافه می شه . منظورم اینه که در منگام ساخت ticket مقدار persistent برابر false بود ولی در صورت تیک زدن chheck box این مفدار true میشود . ایا این مفدار در ticket ویرایش می شه ؟
و یه سوال گفتیم ticket رو در generic pricipal میزاریم که این عمل در زمان درخواست تشخیص هویت انجام میشه خوب این در خواست کی
داده میشه ؟ در هنگام ورود به صفحه غیر مجاز ؟ در هنگام login کردن؟

sam166
یک شنبه 05 دی 1389, 12:42 عصر
دوست عزیز به نظر شما این تیکه کدی که نوشتید یعنی چی؟

1.FormsAuthenticationTicket AuthTicket = new FormsAuthenticationTicket(1, txtu.Text, DateTime.Now, DateTime.Now.AddYears(1), false, role);

شما گفتید که برای 1 سال نام کاربری رو ذخیره کنه.

sam166
یک شنبه 05 دی 1389, 12:45 عصر
میتونی به جای اون این رو بنویسی

DateTime.Now.AddHours(1)
یا

DateTime.Now.AddMinutes(1)

fa_karoon
شنبه 12 آذر 1390, 19:21 عصر
tkt = New FormsAuthenticationTicket(1, txtUserName.Value, DateTime.Now(), _ dateTime.Now.AddMinutes(30), chkPersistCookie.Checked, "your custom data")
سلام دوستان
می خواستم بدونم آیا موقع استفاداز Ticket مانند خط بالا می توان اطلاعات دیگری مانند ID کاربر رو در اون نگه داشت
یا اینکه فقط همین چیزهایی که در این کد گفته قابل ذخیره است؟
اگه می شه لطفا یه مقدار درباره این اطلاعاتی که تو این بلیط ذخیره می شه توضیح بدید ممنون(جستجو کردم اما توضیح فارسی خوب پیدا نکردم)