PDA

View Full Version : سوال: لطفاً اولين پروژه اكسس من را ملاحظه و نقد فرمائيد

babani
دوشنبه 06 دی 1389, 10:04 صبح
سلام عليكم؛
اين اولين پست من در اين انجمن مي‌باشد . و لذا لازمه كه از همه دستندركاران انجمن تقدير و تشكر نمايم .
يك پروژه با اكسس طراحي كردم ( اولين پروژه رسمي من ) كه البته ايرادات فراواني دارد كه اميدوارم دوستان برنامه را ملاحظه و ايراداتش رو بفرمايند تا در برنامه هاي بعدي اصلاح كنم . از همه دوستان كمال تشكر را دارم .
راستي هر كاري كردم نتونستم فايل رو در قسمت ضميمه آپلود كنم ( شايد بخاطر حجمش ) لذا برنامه رو در mediafire.com آپلود كردم اين هم لينك دانلود فايل :

دانلود پروژه اكسس (http://babani2009.persiangig.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF%20%D9%BE%D8%B 1%D9%BE%DA%98%D9%87%20%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D8%B3/Hamraz.rar)

سايت من (http://howzeh-saveh.com/)

abdoreza57
چهارشنبه 08 دی 1389, 14:58 عصر
سلام
بهتر بود فايل را با rar تقسيم مي كردي بعد اونو تو خود انجمن آپلود مي كردي من كه نتونستم فايل را دانلود كنم

alinoori76
چهارشنبه 08 دی 1389, 15:49 عصر
خسته نباشی رمز ورودش : (255hamraz)

Profesorjd
چهارشنبه 08 دی 1389, 22:28 عصر
با سلام و عرض خسته نباشيد
با توجه به اينكه برنامه شما را گذرا ديدم فعلاً پيشنهاد مي‌كنم ( البته از ديد يك كاربر ساده كه خودم باشم )
1- استفاده از منوبار جالب است
2- هر فرمي كه باز ميشود بسته نمي‌شود ! بهتر است با بازكردن فرمي ، فرم ديگر بسته شود اين باز بودن فرمها صفحه را شلوغ ميكند .
3- تاريخ وارد شده دستي است (‌البته در بعضي از فرمها ) ميتوان اين تاريخ را از سيستم بگيريد ( مانند گزارش‌ها كه اين كار را كرده‌ايد ) مانند تاريخ پذيرش كه با توجه به نوع كار (پذيرش) ميتواند تاريخ روز باشد .
4- كنترلي براي تاريخ‌ها نيست هر تاريخي ( ولو اشتباه ) را مي‌گيرد . با توجه به نوع برنامه بهتر است حداقل نشود تاريخ قبل را وارد كرد .
5- راهنما چيز خوبي است كه اكثراً فراموش مي‌كنند !
6- از اينكه قرآن را در بخش امكانات گذاشته‌ايد جالب بود ولي علت قرار دادن آن چيست ؟ البته ظاهراً ناقص است و بخش‌هايي از آن تكميل نشده است .
7- چه چيزهايي به ورد و اكسل وارد مي‌شود كه در منو امكانات گذاشته‌ايد ؟ بنظرم كمي شلوغ و بي‌ارتباط است .
برنامه خوب و مناسبي است اين موارد را كه بيان كردم نه براي ناديدن زحمت شما كه بنظرم رسيد برنامه به اين زحمت مانند كاخي است كه نماي آن گاه‌گلي است

babani
یک شنبه 12 دی 1389, 23:16 عصر
abdoreza عزيز و alinoori عزيز و Profesorjd عزيز ؛
سلام؛
ممنونم از اينكه برام وقت گذاشتيد خيلي منو شرمنده كردين .:خجالت:
نكاتي رو كه Profesorjd عزيز فرمودن ( كه معلومه يه وقت حسابي برام گذاشتند و برنامه رو خوب برسي كردن )كاملا درسته و من اين نكات هيچ وقت يادم نميره و سعي مي‌كنم حتماً در برنامه هاي بعدي بهشون عمل كنم مثالي كه زديد ( كاخ با نماي كاه گل ) خيلي عالي و گويا بود . ها راستي اينقد شكست نفسي نفرمائيد از نكاتي كه راجع به برنامه فرمودين معلومه كاملا حرفه اي هستين . البته خوب من هم عرض كردم اين اولين كار منه و يه جورايي برا دست گرمي بود . ان شاءالله با تذكراتي كه دوستان فرمودن حتماً برنامه هاي بهتري طراحي خواهم كرد . متشكرم :خجالت:

babani
سه شنبه 21 دی 1389, 21:19 عصر
سلام -
دوستان لطف فرمودن نقدهاي خوبي رو در قالب پيامهاي عمومي و خصوصي فرمودن كه برام خيلي قابل استفاده بود . اگه بازم كسي از دوستان لطف كنه و برنامه رو برام نقد كنه خيلي ممنون ميشم .

iranbanou
چهارشنبه 22 دی 1389, 11:25 صبح
با رمزهايي كه داشتيد نتونستم وارد برنامه اتون بشم.

ryonis
چهارشنبه 22 دی 1389, 12:19 عصر
آقاي babani‏، لطفاً فايل رو يه جايي بذاريد كه تو ادارات هم بشه دانلودش كرد. من كه اينجا امكان دانلود از سرورهاي معروف مثل (Rapid share , Mega upload , Mediafire , ... ) رو ندارم . خيلي هم سعي كردم. نشد كه نشد... اگه ميشه از همينجا آپلودش كنين. ممنون