PDA

View Full Version : چگونه میتوان کل سایت را dll کرد

karimi.ali2005
دوشنبه 06 دی 1389, 18:53 عصر
چگونه کل سایت asp.net را میتوان dll کرد حتی تگ های asp و html

tetra2008
دوشنبه 06 دی 1389, 19:09 عصر
سلام دوست عزیز میتونی از offline explorer کمک بگیری میشه کل سایت رو برداشت و به صورت offline کار کرد

karimi.ali2005
دوشنبه 06 دی 1389, 21:15 عصر
شاید منظورم را درست نرسوندم من میخوام سایتی که خودم نوشتم با asp.net .
البته یه سایت اینجوری دیدم

prankster
دوشنبه 06 دی 1389, 22:13 عصر
کد های html به هیچ وجه در net engine. کامپایل و یا تفسیر نمی شوند و مستقیما درون pipeline به کلاینت ارسال می شوند و درون browser مفهوم دارند.
کد های ASP.net در net engine. و در زمان اجرا تفسیر می شوند و کامپایلر هیچ عملی روی آن انجام نمی دهد
به علاوه یک وبسایت resource های متنوعی مثل JavaScript ها، CSS ها و عکس ها را همراه خود دارد که مستقیما بر روی سرور ftp می شوند و اصلا ربطی به net. ندارند و در زمان تفسیر کد html در مرورگر download می شوند.
بنابراین نمی توان کل یک وبسایت نوشته شده را تبدیل به dll کرد، زیرا dll شامل کد IL یا میانی است که توسط کامپایلر تولید شده است و موارد بالا هیچ کدام کامپایلی نیستند.
البته این بدین معنی نیست که این کار امکان پذیر نیست، در صورتی که کل عملیات را در code behind انجام دهید و resource ها را به صورت embedded resource در آورید می توانید کل یک وبسایت را به یک کتابخانه واحد تبدیل کنید. تنها مشکل بوجود آمده نحوه آدرس دهی به صفحات مختلف وبسایت است که با ایجاد یک HttpModule ونصب آن در Web.config و یا یک HttpHandler واحد برای کل وبسایت، ارسال پارامتر به آن و ایجاد routing مجازی برای صفحات امکان پذیر است.
هر یک از دو روش بالا احتیاج به دانش بسیار وسیع در زمینه ASP.net و صرف زمان بسیار برای کد نویسی دارد و به نظر من اصلا مقرون به صرفه نیست

alonemm
دوشنبه 06 دی 1389, 22:29 عصر
دوست عزيز شما ميتويد با قسمت Publish اين عمليات رو انجام بديد.

blackcats
سه شنبه 07 دی 1389, 10:12 صبح
publish کل وب سایت رو dll نمیکنه فقط codebehind رو تبدیل میکنه که اونم قابل crack شدنه.

karimi.ali2005
چهارشنبه 08 دی 1389, 21:54 عصر
باید چه کرد که کرک نشه

blackcats
چهارشنبه 08 دی 1389, 23:28 عصر
نمیدونم.
مهندس خودت میدونی توی web هیچ چیز نشد نداره.

razeghaik1
چهارشنبه 08 دی 1389, 23:42 عصر
راه داره.مطمئنم.چون یکی از دوستام این کارو می کرد و dll هاش به هیچ وجه کرک نمی شد.ولی الگوریتمش یادم نیست.پیدا کردم بهتون می گم

prankster
پنج شنبه 09 دی 1389, 00:03 صبح
روش هایی برای به هم ریختن کد های IL با هدف مشکل ساختن بازخوانی آن وجود دارد که به آن Obfuscate می گویند...منتها برای هر Obfuscator یک Deobfuscator هم وجود دارد و این بازی encode-decode همیشه برای هر برنامه ای وجود دارد...کلا Obfuscator ها فقط برای مشکل ساختن بازخوانی کد های کامپایل شده (و نه غیر ممکن ساختن) توسط reflector ها کاربرد دارند...
مثلا برای نمونه به سایت زیر مراجعه کنید:
http://www.foss.kharkov.ua/g1/projects/eazfuscator/dotnet/Default.aspx

_majede
شنبه 11 دی 1389, 20:05 عصر
سلام
میشه بگید که چطوری میشه از پروژه های asp.net یک فایل اجرایی ساخت که برروی کامپیوترهای دیگه اجرا بشه ؟

aminghaderi
شنبه 11 دی 1389, 21:10 عصر
سلام
میشه بگید که چطوری میشه از پروژه های asp.net یک فایل اجرایی ساخت که برروی کامپیوترهای دیگه اجرا بشه ؟
سلام .
شما متاسفانه مفهوم وب سایت رو هنوز مشکل دارید ، چون Web APP با Windows App ( کلا نرم افزار های رومیزی با تمامی پلتفروم ها) فرق داره ، و شامل یه فایل اجرایی با چند dll نیست که بتونید با یه کلیک برنامه رو run کنید.
ولی برای انتقال سایت به کامپوتر های دیگر هیچ مشکلی وجود نداره ، شما پوشه پروژه تون رو بردارید ، و در هر کامپیوتری که انتقال دهید و از داخل vs باز کنید ، کاملا بدون هیچ مشکلی اجرا می شه.
اگر هم vs نداشتید ، می تونید با استفاده از iis نصب بروی سیستم پروژه رو run کنید.
پیشنهاد می کنم که یک دو کتاب Asp.net مطالعه به فرمایید ، ضرر ندارد.:چشمک:

موفق باشید.