PDA

View Full Version : Copy Folder

آزیتا نبی زاده
سه شنبه 25 مرداد 1384, 15:13 عصر
با سلام

من می خوام اطلاعات یک Folder را از یک مسیر به مسیر دیگر کپی کنم. چطور می تونم این کار را انجام بدم.

محسن شمس
سه شنبه 25 مرداد 1384, 22:05 عصر
این مثال مشکل شما را حل خواهد کرد

houshang.karami
چهارشنبه 26 مرداد 1384, 09:08 صبح
با سلام
من یک برنامه نوشتم که یک فولدر را با تمامی فایلها وفولدرهای درونش از یک مسیر به مسیر دیگر کپی می کند من روی این برنامه خیلی زیاد کار کرده ام وبرای کپی از 6 Api استفاده می کند برنامه خیلی هوشمند عمل می کند و در صورت نیاز می توانید برای صرفه جویی فایل های کپی شده از امکانات برنامه استفاده کنید امکانی که می توان از کپی اطلاعات تکراری در یک بازه زمانی از آن جلوگیری کرد وبی نهایت می توانید مسیر فولدر برای کپی تعیین کنید در ضمن اگر درحین کپی فایل مشکلی پیش آید در داخل یک فایل Log ثبت می شود در صورت نیاز به این سیستم می توانید به من میل بزنید و آن را خریداری کنید .

hadi2345
چهارشنبه 26 مرداد 1384, 11:29 صبح
با سلام .
جناب کرمی اگه ممکنه اینجا بذارید تا همه ازش استفاده کنیم . ممنون
موفق باشید .

آزیتا نبی زاده
چهارشنبه 26 مرداد 1384, 17:15 عصر
با سلام

مرسی از همگی دوستان حتی آقای هوشنگ کرمی.
مشکل من حل شد با تغییر کوچیکی روی برنامه آقای شمس.

hadi2345
چهارشنبه 26 مرداد 1384, 23:02 عصر
با سلام .
من هنوز برنامه آقای شمس رو ندیدم ولی بهتره که به اینجا هم یه سری بزنید
http://www.vbcity.com/forums/faq.asp?fid=6&cat=Files
موفق باشید .

houshang.karami
پنج شنبه 27 مرداد 1384, 15:11 عصر
جناب آقای شمس
آدم با شخصیت موقع توهین کردن حداقل توی جاییکه فروم کاربران می باشد توهین نمی کند(!!!!؟؟؟) برنامه در چند شرکت الان کار می کند و روی این برنامه حدود 2 هفته کاری من کار کرده ام
در ضمن برنامه ای که بالا برای دانلود گذاشته اید هیچ ارتباطی به کپی فولدر ندارد.

vb341
جمعه 28 مرداد 1384, 15:59 عصر
با سلام خدمت دوست عزیز آقای کرمی
به جای بحثهای بی مورد بهتر نبود تجربه شخصی خودتون رو در اختیار بقیه دوستان قرار بدین ؟
کار شما قبلا توسط دوست عزیزمون آقای Dr_g انجام شده . در ضمن هدف تمام ما از عضویت تو این سایت بحث و تبادل نظر و استفاده از تجربیات یکدیگر می باشد نه ....

houshang.karami
شنبه 29 مرداد 1384, 09:06 صبح
با سلام
من به احترام همشهری مودب آقای صادقی لیست Api های استفاده شده در این پروژه را به اطلاع دوستان خوبم می رسانم امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار بگیرد
Private Declare Function FindFirstFile Lib "kernel32" Alias "FindFirstFileA" (ByVal lpFileName As String, lpFindFileData As WIN32_FIND_DATA) As Long
Private Declare Function FindNextFile Lib "kernel32" Alias "FindNextFileA" (ByVal hFindFile As Long, lpFindFileData As WIN32_FIND_DATA) As Long
Private Declare Function FindClose Lib "kernel32" (ByVal hFindFile As Long) As Long
Private Declare Function GetLastError Lib "kernel32" () As Long

آزیتا نبی زاده
شنبه 29 مرداد 1384, 19:19 عصر
با سلام
اگر در برنامه آقای شمس این تغییر را بدهید می توانید Copy folder را انجام دهید.
آقای کرمی می بینید که ارتباط داره!

( " Set fso = CreateObject ("Scripting.FileSystemObject
fso.CopyFolder App.Path & "\Config", App.Path & "\backup

mehdi1981
دوشنبه 17 اردیبهشت 1386, 18:57 عصر
کپی پوشه در دلفی؟

mehran8
دوشنبه 17 اردیبهشت 1386, 21:54 عصر
جناب آقای شمس
آدم با شخصیت موقع توهین کردن حداقل توی جاییکه فروم کاربران می باشد توهین نمی کند(!!!!؟؟؟) برنامه در چند شرکت الان کار می کند و روی این برنامه حدود 2 هفته کاری من کار کرده ام
در ضمن برنامه ای که بالا برای دانلود گذاشته اید هیچ ارتباطی به کپی فولدر ندارد.

عزیز من شما هم رعایت کن دیگه - اینقدر با برنامت کلاس نذار . ملت سیستم عامل می نویسن کسی ازشون قدر دانی نمی کنه . حالا شما ...

mehran8
دوشنبه 17 اردیبهشت 1386, 21:55 عصر
کپی پوشه در دلفی؟

توی بخش دلفی :لبخند: