PDA

View Full Version : سوال: اضافه کردن D3dx9d_43.dll به Reference ها با خطا مواجه می شود

Vahid_67
سه شنبه 07 دی 1389, 18:41 عصر
با سلام
پنج سوال در مورد dll ها دارم

وقتی توی VC# میخوام فایل "D3dx9d_43.dll" یا هر دی ال ال دیگه ای که کنار برنامه های نصب شده کامپیوتر هست رو به رفرنس اضافه کنم این ارور و میده : (عکس ضمیمه)

1 – چرا؟
2 – راه حل؟
3 _ چطور دی ال الم رو کدگذاری کنم که محتواش برای کس دیگه ای قابل دیدن یا تغییردادن نباشه؟اصلا میشه یه دی ال ال و که مال کسی دیگست باز کرد و تغییر داد؟
4_ لطفا یه توضیح کلی در مورد ساختار ورودی و خروجی و نحوه کار دی ال ال ها و کد گذاری اونها بدین؟
5_ کیه؟!

georgiaro
چهارشنبه 08 دی 1389, 00:18 صبح
من فقط جواب سوال سومتون رو میدونم.
به این آدرس برید

start > All Programs > Microsoft visual studio xxxx > visual studio xxxx tools > visual studio xxxx command prompt
بعد در صفحه باز شده بنویسید

sn –k ClassLibName.snk
همونطوری که واظحه باید به جای ClassLibName اسم کتابخانه کلاستون رو بنویسید
به این ترتیب یه جفت کلید تو دایرکتوری جاری درست میشه
C:\Program Files\Microsoft Visual Studio 8\VC
حالا در پنجره solution explorer روی گزینه properties در قسمت مربوط به کتابخانه کلاستون دوبار کلیک کنید بعد تو نوار سمت چپ پنجره ای که نمایش داده میشه روی "sign the assembly" کلیک کنید و در قسمت "Choose a strong name key file" و با "Browse" همون جفت کلید ساخته شده رو انتخاب کنید. بعدشم برنامه رو کامپایل کن. تموم

group45
چهارشنبه 08 دی 1389, 07:40 صبح
من جواب یک رو میگم:
چون دی ال ال شما تحت دات نت نوشته نشده شاید بشه hmport کردش ولی اینو مطمئن نیستم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vahid_67
چهارشنبه 08 دی 1389, 09:24 صبح
مرسی مفید بود ولی کامل نیست!