PDA

View Full Version : بدست آوردن عرض و طول جغرافیایی از google maps در برنامه

akhavan_a
چهارشنبه 08 دی 1389, 10:34 صبح
سلام دوستان

من می خوام کاربر توی برنامم محل موردنظرش رو پیدا کنه و طول و عرض جغرافیایی اون محل رو بدست بیارم ... یعنی در واقع عین کاری که می ریم توی سایت maps.google انجام می دیم من توی برنامم می خوام و اینکه بعد از انتخاب اون قسمت طول و عرض جغرافیاییشو توی دیتابیس ثبت کنه (توجه داشته باشین که کاربر تنها کاری که میکنه اینه که محل مورد نظرشو توی نقشه پیدا می کنه و برنامه باید lang , lot رو بگیره)
credit card هم می تونم جور کنم فقط اگه امکان داره مرحله به مرحله برام توضیح بدین توی قسمت google Web Toolkit هم سوالم رو پرسیدم ولی اگر کسی اینجا راهنماییم کنه خیلی بهتره....... منون می شم

Saber_Fatholahi
شنبه 11 دی 1389, 11:35 صبح
سلام نیازی به این کارها نیست من یه نمونه کد نوشتم در اسرع وقت آپلود می کنم
ادرس ای پی می گیره موقعیت روی گوگل مپ نشان می ده

akhavan_a
شنبه 11 دی 1389, 14:43 عصر
سلام من کاربرای سایتم آدمای معمولی هستند و منطقی نیست آدرس آی پی بدونن چیه برای همین می خوام خودشون توی سایتم محل موردنظرشون رو روی نقشه پیدا کنن و طول و عرض جغرافیاییش توی دیتابیس من ثبت بشه.
آیا امکان چنین کاری هست؟

Kia_MLS
شنبه 11 دی 1389, 15:34 عصر
سلام من کاربرای سایتم آدمای معمولی هستند و منطقی نیست آدرس آی پی بدونن چیه برای همین می خوام خودشون توی سایتم محل موردنظرشون رو روی نقشه پیدا کنن و طول و عرض جغرافیاییش توی دیتابیس من ثبت بشه.
آیا امکان چنین کاری هست؟
دوست من، نیازی نیست که کاربران آدرس آی پی خودشون رو بدونن، شما میتونین در برنامتون آدرس آی پی کاربر رو بدست بیاورید

var HostName = System.Net.Dns.GetHostName();
var IpAddress = System.Net.Dns.GetHostAddresses(HostName).GetValue (0).ToString();

mehrdad201
شنبه 11 دی 1389, 17:51 عصر
یه سایتهایی هستند که وب سرویسهایی برای این منظور دارند. شما ادرس ایپی رو میدید و اونها تا شهرو ای اس پی کلاینت رو برمیگردونن. من پیشنهاد میکنم از این سرویسها استفاده کنید

Kia_MLS
شنبه 11 دی 1389, 18:10 عصر
یه سایتهایی هستند که وب سرویسهایی برای این منظور دارند. شما ادرس ایپی رو میدید و اونها تا شهرو ای اس پی کلاینت رو برمیگردونن. من پیشنهاد میکنم از این سرویسها استفاده کنید

جالبه :متفکر:

میشه لطف کنید و یکی از این وب سرویس هارو معرفی کنید؟

akhavan_a
یک شنبه 12 دی 1389, 08:49 صبح
آره خیلی جالبه اگه ممکنه معرفی کنین...

ASPX
یک شنبه 12 دی 1389, 11:23 صبح
من در زمينه googlemap كار كرده ام
ابتدا بايد يك google api code بگيريد كه خود سايت گوگل به شما ميده تا امكان استفاده از اين سرويس رو داشته باشيد
اگه كار شما در حد گرفتن يك سري نقاط است بهتره سري به پرو‍ژه http://googlemap.codeplex.com/ بزنيد راهنمايي هاي لازمه هست كنترلي به شما داده ميشه كه تو پروژتون ازش استفاده ميكنيد و هم در سطح كلاينت و هم در سطح سرور به شما امكاناتي ميده مثل كليك بر روي Markers و... كه نياز شماست
البته نمونه هاي از اين كنترل زيادند كه به نظرم بهترين همينه

mehrdad201
یک شنبه 12 دی 1389, 12:03 عصر
این سایتها رو ببینید شاید بدرد بخوره. من 1 2 نا سایت دیدم که این کار رو میکردند مناسفانه نیومدم بوکمارکشون کنم و از ذهنم رفته

الان سرچ کردم. یه چیزهایی پیدا شده اما اونی که من دیدم نبودند.

فعلا اینها رو داشته باشید تا من اون اصلیها رو اگه فرصت کنم پیدا کنم. خودتون هم میتونید سرچ کنید و پیداشون کنید

http://articles.sitepoint.com/article/geoip-targetting

http://ip-to-country.webhosting.info/book/print/5

http://www.ipligence.com/whatsmyip

http://www.codeproject.com/KB/webservices/IP2Country_WebService.aspx

akhavan_a
چهارشنبه 22 دی 1389, 09:51 صبح
سلام
مرسی ولی اینها کشور رو بر می گردونند و محل دقیق سکونت کاربر رو نشون نمی دهند....من ip جایی که هستم رو از یکی از سایتهایی که گذاشته بودین پیدا کردم و در google map زدم ولی آدرس یه جای پرت توی یه شهر دیگرو بهم نشون داد؟؟؟؟ می خوان بدونم اصلا می شه از طریق IP address آدرس سکونت دقیق پیدا کرد؟؟؟ من اول باید بدونم چه راهی بهم جواب می ده .... خیلی اطلاعات در این زمینه کم :( .... لطفا راهنماییم کنین

akhavan_a
چهارشنبه 22 دی 1389, 09:57 صبح
آقای فتح اللهی من از کجا می تونم کدی رو که آپلود کردین ، دانلود کنم؟؟؟؟

hassan68
پنج شنبه 21 فروردین 1393, 02:04 صبح
درسته پست قدیمیه ولی منم همین مشکلو دارم
دوستان من میخوام توی برنامم تمام کاربرایی که عضو میشن تو زمان عضویت یک نقشه کامل داشته باشیم که زوم کنن و موقعین خودشون رو علامت بزنن بعد اون موقعیتی که علامت زدن من بتونم موقعیتش رو یکجوری بتونم بردارم توی متغیر بزارم تا توی دیتابیسم ذخیره کنم من میخوام با php این کارو انجام بدم کسی میدونه چکار کنم

parsshainy
دوشنبه 06 مرداد 1393, 01:00 صبح
سلام
مهندس میشه بگی دقیقا موقعیت جغرافیاییه چیو نشون میده؟

parsshainy
دوشنبه 06 مرداد 1393, 01:03 صبح
سلام
مهندس میشه بگی دقیقا موقعیت جغرافیاییه چیو نشون میده؟
فکر نمیکنم این چیزی که شما میگید درست باشه.
خداقل همه جا درست نیست
بهرحال میخوام بدونم منظورتون چی بوده
مرسی

sgholamigh
چهارشنبه 26 شهریور 1393, 12:19 عصر
سلام میتونم خواهش کنم این برنامه ای که میگید رو آپلود کنید یا منو تو این زمینه راهنمایی کنید ؟

sgholamigh
چهارشنبه 26 شهریور 1393, 12:20 عصر

سلام میتونم خواهش کنم این برنامه ای که میگید رو آپلود کنید یا منو تو این زمینه راهنمایی کنید ؟