PDA

View Full Version : اینجا چه خبره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Andy
پنج شنبه 10 مهر 1382, 08:51 صبح
سلام به تمامی دوستان
بابا واقعا ایجا تو سایت برنامه نویس چه خبره :?: :?: :?: :?: یه وقت یبود که هر وقت بهش سر میزدی پر بود از مطالب جدید و جالب و بدردبخور ولی تازگیها دیگه اینطوری نیست ؟؟؟
هر سوالی که این چند وقته نوشتم فقط و فقط مرور شده و بس ، از جواب و راهنمایی خبری نیست ماشا... اصلا توجهی نکردن :cry: :cry:
واقعا این بود اون سایت دوقلو های برنامه نویس ( سایت تخصصی برنامه نویسان ایرانی :?: :?: :?: )
جدا که جای تاسفه :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

S.Azish
شنبه 12 مهر 1382, 13:16 عصر
دوست عزیز, شما درست میفرمایید ولی بعضی وقتا به دلایل زیر بعضی سوالها بدون جواب میمونن

1. کسی جواب رو نمیدونه
2. سوال مشخص نیست
3. وقت نیست

همونطور که میدونید این سایت رو دست خود شما میچرخه پس هر چندوقت که سوالی میکنید و جوابی رو میگیرید, کمکی هم به بقیه دوستاتون بکنید و مطلبی رو بذارید و خودتون هم در زیبایی سایت شرکت داشته باشید.

Andy
شنبه 12 مهر 1382, 15:33 عصر
سلام
آقای Azish عزیز همه حرفهای شما درست ، ولی قبول کنید که این سایت اون سایت فعال و سرحال قبلی نیست :cry: . راجع به کمک در جواب هم من تا حالا هر سوالی که دیدم و بلد بودم رو جولاب دادم ، اصلا وظیفه هر کدوم از اعضا این سایت اینه که در مواجه با سوالی که جوابش رو میدونند به اشخاص کمک کنند.
ولی متاسفانه تازگیها به هر دلیلی این حس در اعضا کم رنگ شده :cry: :cry: :cry:

S.Azish
شنبه 12 مهر 1382, 15:45 عصر
من مطمئنم که همگی برای پیشرفت سایت کمک میکنیم و مطمئنآ نه به این دلیل که تعداد کاربرهای سایت بالا بره بلکه برای افزایش سواد علمی خودمون. الان پیشرفت سایت خیلی عالیه, هر کس هم نمیاد توی سایت به نظر من احتمال داره بعضی مطالب خوب رو از دست بده.

mr_esmaily
دوشنبه 14 مهر 1382, 21:22 عصر
سلام
آقای Azish عزیز همه حرفهای شما درست ، ولی قبول کنید که این سایت اون سایت فعال و سرحال قبلی نیست :cry: . راجع به کمک در جواب هم من تا حالا هر سوالی که دیدم و بلد بودم رو جولاب دادم ، اصلا وظیفه هر کدوم از اعضا این سایت اینه که در مواجه با سوالی که جوابش رو میدونند به اشخاص کمک کنند.
ولی متاسفانه تازگیها به هر دلیلی این حس در اعضا کم رنگ شده :cry: :cry: :cry:

سلام
دوست عزیز حرف شما درسته ، به نظر من یکی از علت ها ممکن باز شدن مدارس و مراکز آموزشی باشه چون باعث شده که خودمن کمتر وقت کار با کامپیوتر رو پیداکنم! :wink: