PDA

View Full Version : الصاق role به بليط احراز هويت در هنگام لوگين

awwex2007
جمعه 10 دی 1389, 03:04 صبح
سلام.
من يه برنامه دارم كه ميخوام به بعضي پوشه ها بعضي از نقش ها دسترسي نداشته باشند .
خوب براي اين كار در وب كانفيگ روي هر پوشه يه رول به خصوص گذاشتم ولي خوب در هنگام لوگين كردن من هيچ رولي رو به كاربرم نمي دم و به همين خاطر به هيچ وجه وارد اون صفحه خصوصي نميتونه بشه ميخواستم بدونم چطور ميتونم يك بيط احراز هويت در هنگام لوگين تعريف كنم كه غير از نام و طول عمرش رول اون كاربر رو هم بهش الصاق كنم تا وقتي ميخواد وارد اون صفحه بشه سيستم بهش اجازه دسترسي بده!؟؟
ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

mahmood1000
جمعه 10 دی 1389, 12:58 عصر
قبل از باز کردن تاپیک سعی کنید خوب سایت رو بگردید، این مطلب قبلا چند بار آموزش داده شده.
دوست عزیز شما این تاپیک رو کامل مطالعه کنی به جوابت خواهی رسید.

http://barnamenevis.org/showthread.php?257287-آموزشی-ساخت-لاگین

awwex2007
جمعه 10 دی 1389, 14:27 عصر
دوست عزيز من اون پست كه شما ميگيد رو كاملا خوندم ولي خوب چيزي كه من نياز داشتم رو تامين نمي كرد چون كه اون با استفاده از membership اينكار رو كرده ولي من به خاطر اينكه نمي خوام از اون استفاده كنم ميخوام يك رول به يه كاربر وقتي كه لوگين ميشه بدم آيا راهي هست كه در هنگام تعريف بليط براش يه رول هم تعريف كنيم .
اصلا وقتي ما تو وب كانفيگ براي صفحات محدوديت ايجاد ميكنيم از چه سيستمي براي چك كردن نقش در هنگام درخواست اون صفحه استفاده ميكنه ؟؟؟

<location path="admin">
<system.web>
<authorization>
<allow roles="admin"/>
<deny users="*"/>
<deny users="?"/>
</authorization>
</system.web>
</location>

لطفا راهنمايي كنيد . خيلي عجله دارم براي پرو‍ژه دانشجويي !:اشتباه:

mahmood1000
جمعه 10 دی 1389, 21:09 عصر
ببینید دوست عزیز شما این تاپیک رو درست مطالعه نکردید، اگر کامل میخوندید به بخشی که خانم z_bluestar آموزش داده میرسید که آموزش از روش memberhip نیست ایشون از کلاس Role Provider (http://barnamenevis.org/showthread.php?257287-آموزشی-ساخت-لاگین&p=1146944&viewfull=1#post1146944) استفاده کرده.

شما قدم به قدم آموزشهای خانم z_bluestar رو در این تاپیک مطالعه کن 100% به جوابت خواهی رسید ، اگر واست سخت بود میتونی از روش خود ASP.NET که از منوی project-> ASP.NET Configuration استفاده کنی.
اما پیشنهاد من روشی هستش که تو همون تاپیکی که قبلا عرض کردم بری و روشهارو قدم به قدم مطالعه و اجرا کنی. چون واقعا دقیقه.

awwex2007
جمعه 10 دی 1389, 23:48 عصر
من كه گفتم اجازه استفاده از member ship , wizardرو براي اينكار ندارم!

MoslemMaleki
شنبه 11 دی 1389, 00:02 صبح
با سلام
دوست عزیز شما در کانفیگ همه رو دنی کنید.
حالا هر جور که خودتون میخواید احراز هویت کنید. برای تحویل فایلها به کاربر از کد زیر استفاده کنید:

Dim liveStream As New FileStream(localfilename, FileMode.Open, FileAccess.Read)
Dim buffer As Byte() = New Byte(CInt(liveStream.Length) - 1) {}
liveStream.Read(buffer, 0, CInt(liveStream.Length))
liveStream.Close()
Response.Clear()
Response.ContentType = "application/octet-stream"
Response.AddHeader("Content-Length", buffer.Length.ToString())
Response.AddHeader("Content-Disposition", "attachment; filename=" & originalFilename)
Response.BinaryWrite(buffer)Response.[End]()

البته باید:
Imports System.IO
رو هم اضافه کنی و localfilename مقدار دهی کنی(فایلی که مخوای به کاربر بدی و originalFilename نام نمایشی فایل خواهد بود.
موفق باشی.