PDA

View Full Version : خطا در بعد از آپلود سایت

naser_feb8646
شنبه 11 دی 1389, 00:37 صبح
سلام
دوستان من اولین بار که دارم یه سایت رو آپلود میکنم بعد از آپ وقتی میخوام سایت رو باز کنم با خطای زیر مواجه میشم اگر براتون ممکنه کمکم کنید

64367

pedram_ns
شنبه 11 دی 1389, 09:12 صبح
همونطور که ارور هم اشاره می کنه اگه targetframework رو از کد حذف کنید باید درست بشه.

naser_feb8646
شنبه 11 دی 1389, 10:41 صبح
سلام
آیا ممکن این خطا برای ساپورت نکردن هاست از دات نت فریمورک 4 باشه
آخه من توی پلسک قسمت تنظیمات asp.net رو نگاه کردم ورژن asp.net روی 2 بود خواستم عوضش کنم دیدم فقط 1.1 و 2 هستش میشه به خاطر این باشه

javad.nic63
شنبه 11 دی 1389, 10:48 صبح
ممکنه اینطوری باشه. ببین اگه چیزی نداری که با .net 3.5 و یا .net 4.0 کار نمی کنه مانند ajax و linq ورژن دان نت رو به 2 عوض کن و دوباره سایت رو پابلیش و سپس آپلود کن.

naser_feb8646
شنبه 11 دی 1389, 11:03 صبح
سلام
با تشکر از جوابتون
چطور میتونم ورژن رو به 2 تغییر بدم

naser_feb8646
شنبه 11 دی 1389, 17:28 عصر
دوستان تو رو به خدا یکی کمکم کنه کارم خیلی گیره

reuonis
شنبه 11 دی 1389, 18:02 عصر
روی Solution Explorer کلیک راست کن،توی Properties بری خودت می فهمی

naser_feb8646
شنبه 11 دی 1389, 19:09 عصر
ممنون دوست عزیز ولی چون من از آژاکس توی پروژه ام استفاده کردم نمیتونم به دات نت 2 تبدیلش کنم
حالا کلاً خطای بالا به خاطر همون دلیلی هست که من گفتم

سلام
آیا ممکن این خطا برای ساپورت نکردن هاست از دات نت فریمورک 4 باشه
آخه من توی پلسک قسمت تنظیمات asp.net رو نگاه کردم ورژن asp.net روی 2 بود خواستم عوضش کنم دیدم فقط 1.1 و 2 هستش میشه به خاطر این باشه

BahmanDB
شنبه 11 دی 1389, 19:20 عصر
سلام دوست عزیز اشکال از ورژن نیست ؟؟؟؟

لطفا debug=true قرار دهید تا error واقغی دیده شود .

naser_feb8646
شنبه 11 دی 1389, 21:42 عصر
سلام دوست عزیز اشکال از ورژن نیست ؟؟؟؟

این سوال بود یا جواب؟
اگر سواله که خودم هم همین رو از شما دوستان پرسیدم

لطفا debug=true قرار دهید تا error واقغی دیده شود .

debug هم رو true قرار داره توی عکسم معلومه

aminghaderi
یک شنبه 12 دی 1389, 06:18 صبح
احتمال 90% از عدم ساپرت فریمورک 4 توسط هاست شما هست.
دقیق حضور ذهن ندارم ولی فکر کنم هاستینگ ریگانت برای نسخه 4 وجود داره یه سرچی بزنید ، اگر بود که هیچ اگر نبود یه فضا ترجیا یک ماهه اجاره کنید (بخاطر قیمت گفتم یک ماهه) و بعد اونجا تست کنید اگر از اون بود ، خوب هاست رو تمیدید کنید و اگر هم نبود که دیگه....هیچ! باید بگردی ببینی پرتقال فروش کی بوده!

موفق باشی.

naser_feb8646
چهارشنبه 15 دی 1389, 18:24 عصر
احتمال 90% از عدم ساپرت فریمورک 4 توسط هاست شما هست.
دقیق حضور ذهن ندارم ولی فکر کنم هاستینگ ریگانت برای نسخه 4 وجود داره یه سرچی بزنید ، اگر بود که هیچ اگر نبود یه فضا ترجیا یک ماهه اجاره کنید (بخاطر قیمت گفتم یک ماهه) و بعد اونجا تست کنید اگر از اون بود ، خوب هاست رو تمیدید کنید و اگر هم نبود که دیگه....هیچ! باید بگردی ببینی پرتقال فروش کی بوده!

موفق باشی.

سلام
دوست عزیز حق با شما بود دات نت فریمورک توسط هاست ساپورت نمیشد من هم هاست رو عوض کردم و فایل ها رو آپلود کردم حالا با پیغام خطای زیر مواجه شدم میشه لطف کنید و دقیقاً بفرمایید من باید چکار کنم

64580

mehrdad201
چهارشنبه 15 دی 1389, 21:11 عصر
مشکل اس کیو ال هست. شما کانکشن استرینگت رو دوباره یه نگاه بکن.

aminghaderi
پنج شنبه 16 دی 1389, 00:53 صبح
سلام
دوست عزیز حق با شما بود دات نت فریمورک توسط هاست ساپورت نمیشد من هم هاست رو عوض کردم و فایل ها رو آپلود کردم حالا با پیغام خطای زیر مواجه شدم میشه لطف کنید و دقیقاً بفرمایید من باید چکار کنمسلام.
خواهش می کنم.
این خطا که خیلی ساده است ، خودش داره طفلک داد می زنه اینستنس سرور رو در وب کانفیگ اشتباه ست کردین؟!:چشمک:
همون طوری که دوستمون هم آقای mehrdad201 (http://barnamenevis.org/member.php?41414-mehrdad201) فرمودند.

ای رو امتحان کنید :

<connectionStrings>
<add name="Connection1" connectionString="Data Source=localhost; User ID=YourUserName; Password=YourPassword; Initial Catalog=YourNameDB; " />
</connectionStrings>
اینستنس می شه :localhost
اگر قبول نکرد:
به .(نقطه) تغییرش بدید.

Data Source=.;

naser_feb8646
پنج شنبه 16 دی 1389, 10:40 صبح
سلام
دوست عزیز تو رو خدا نگی گیره عجب آدم ناشی افتادم به خدا دفعه اول هست که دارم اینکار رو میکنم
قبل از هر چیز یه سوال و اون اینکه دیتابیس من SQL Express هستش آیا نیاز به کاری مثل اتچ کردن یا ریستور کردن داره یا فقط کافیه اون رو در پوشه App_Code بزارم

وب کانفیگ رو به شکلی شما فرمودید تغییر دادم و حالا خطای زیر صادر میشه

64613

aminghaderi
پنج شنبه 16 دی 1389, 13:22 عصر
سلام
دوست عزیز تو رو خدا نگی گیره عجب آدم ناشی افتادم به خدا دفعه اول هست که دارم اینکار رو میکنم
قبل از هر چیز یه سوال و اون اینکه دیتابیس من SQL Express هستش آیا نیاز به کاری مثل اتچ کردن یا ریستور کردن داره یا فقط کافیه اون رو در پوشه App_Code بزارم

وب کانفیگ رو به شکلی شما فرمودید تغییر دادم و حالا خطای زیر صادر میشه

64613
خواهش می کنم.
ولی سانش شما بنده اصلا از Sql Express استفاده نکردم ، اگر SqlServer بود می تونستم راهنمایی قطعیت کنم ولی این مورد رو چون خودم شخصا امتحان نکردم نمی تونم راهنمایی صحیحی کنم.
ولی چیزی که حالا من مطالعه داشتم در این مورد به این صورت بود که در هنگام آپلود سایت دیتابیس رو هم آپلود می کنی داخل همون یکی از پوشه های خود پروژتون ولی حقیقت درست یادم نیست که App_Code بوده باشه ؟!
چون معمولا کد هایی که داخل این پوشه قرار بگیره از طرف خود موتور Asp.net به صورت کد میانی در می یاد و ...
و بعد هم در وبکانفیگ مسیر فایل رو می دید و بعدم که تمام.
حالا طریقه مسیر دادنش رو باید تحقیق کنید و اون پوشه ای که باید دیتابیستون داخلش قرار بگیره.

یه راه دیگه هم فکر کنم وجود داشته باشه به این صورت که همون طوری که خودتون هم اشاره داشتید ، دیتابیس ها رو داخل یه سیستمی که حاوی SqlServer هست اتچ کنید و بعد هم از اونها بکاپ Full بگیرید و بعد هم داخل هاست خودتون یه دیتابیس بسازید و بعد بکاپ گرفته شده رو از طریق گزینه دیتابیس ریپلکیشن (املا انگلیسیش به خاطرم نیست؟!) بکاپ رو داخل سرور آپلود کنید و بعد هم ریستور کنید.
روش دوم یکم سخته به نظرم اولی رو پیگیر باشی راحت تره ولی در کل در آینده باید روش دوم رو یاد بگیرید چون روش کار با SqlServer هست.
و یه موضوع دیگه شما چرا سرچ نمی کنید؟؟؟؟
بنده خودم شخصا 5 تا 6 بار مفصل در این باره تو تاپیک های مختلف پاسخ دادم و حالا از تاپک های دوستان و اساتید دیگر فاکور می گیریم...

موفق باشی.

naser_feb8646
پنج شنبه 16 دی 1389, 13:29 عصر
ببخشید اشتباه شد پوشه App_Data بود نه App_Code
سرچ کردم ولی کسی درست حسابی در مورد SQLExpress توضیح نداده
بازم از راهنمایی های شما ممنونم