PDA

View Full Version : حرفه ای: چند گزینه درباره Membership in ASP.NET

alonemm
شنبه 11 دی 1389, 10:29 صبح
با سلام:
چندتا سوال درباره کنترل های خود دات نت برای Login داشتم.
1- میخوام یک صفحه مدیریت کاربران داشته باشم که خودم بتونم کاربران رو اطلاعاتشون رو ویرایش یا حذف کنم.
2- Rol کاربر رو چگونه تست کنم.
3-روی هاست کانکشن استرینگ رو باید تغییر بدیم (دیتابیس توی پوشه App_data هست)
4-فیلد های دیگری در کنترل ایجاد کاربر اضافه کنم مثل شماره تماس - سن - جنسیت ...

با تشکر.

(http://www.google.com/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBMQFjAA&url=http%3A%2F%2Fmsdn.microsoft.com%2Fen-us%2Flibrary%2Fff648345.aspx&ei=XtYeTanAM8GdnAfd0q3DAg&usg=AFQjCNE1Im_YCp3s_C_3XRLFTHe90XQ2Vw)

Saber_Fatholahi
شنبه 11 دی 1389, 11:28 صبح
سلام
واسه تست کردن و کار کردن با کاربران با کد نویسی از کلاس های Roles,Membership استفاده کن
برای سوال آخرت از profile استفاده کن یا خودت یه جدول ایجاد کن و اونو به جدول اعضا ربط بده ارتباطش یک به یک باشه
موفق باشی

shahab2005
شنبه 11 دی 1389, 18:00 عصر
من جواب سوالاتون را توی پروژه فروم آقای فتح الهی دیده بودم.
راجع به کانکشن استرینگ مطمئنی دیتابیس express روی هاستت کار می کنه؟ من تا حالا ندیدم کار کنه. ولی اگه دیتابیست رو به sql2005 و یا access تبدیل کنی می تونی استفاده کنی

alonemm
یک شنبه 12 دی 1389, 16:44 عصر
سلام
واسه تست کردن و کار کردن با کاربران با کد نویسی از کلاس های Roles,Membership استفاده کن
برای سوال آخرت از profile استفاده کن یا خودت یه جدول ایجاد کن و اونو به جدول اعضا ربط بده ارتباطش یک به یک باشه
موفق باشی

نمونه اي از متدهاي اين كلاس هاييي كه معرفي كرديد داريد يا نحوه كار كردش در چهار چوب كاري كه من خواستم؟
براي Profile هم ممنون ولي همون موقع كه ايجاد ميشه كاربر ميخام اين فيلد ها رو هم وارد كنه.

alonemm
یک شنبه 12 دی 1389, 16:47 عصر
من جواب سوالاتون را توی پروژه فروم آقای فتح الهی دیده بودم.
راجع به کانکشن استرینگ مطمئنی دیتابیس express روی هاستت کار می کنه؟ من تا حالا ندیدم کار کنه. ولی اگه دیتابیست رو به sql2005 و یا access تبدیل کنی می تونی استفاده کنی
دوست من مثل اينكه شما تاحالا با كنترل هاي لاگين خود دات نت كار نكرديد.
خود ديتابيسي كه دات نت ايجاد ميكنه براي Membership رو توي پوشه App-data ميزاره روي هاست ميخواستم بدونم بايد اين كانكشن استرينگي كه خودش هم توي web.config ميزار رو تغيير بديم؟