PDA

View Full Version : سوال: خوش آمد گویی به کاربران عضو

mehrdad85
شنبه 11 دی 1389, 11:22 صبح
سلام
دوستان من یه صفحه log in دارم که کاربران عضو از این صفحه به صفحات اصلی وارد میشن
صفحات اصلی هم از یه مستر پیج استفاده میکنن که داخل این مستر پیج label هایی برای خوش آمدگویی و همچنین button برای خروج در نظر گرفته شده اند .
یه نکته هم این که من برای کنترل دسترسی به صفحات از session استفاده میکنم و هنگام log in کردن کاربران session را مقداردهی میکنم .
سوالم اینه که واسه خوش آمدگویی در صفحات میخام داخل مسترپیج label های مربوط به اسم را set بکنم که دیگه نخام داخل همه صفحات این کارو بکنم ولی نمیدونم باید چطوری این کارو بکنم ؟

خواهشا کمکم کنین

sokote_bi_payan
شنبه 11 دی 1389, 11:28 صبح
به نام خدا
سلام
برای این کار کافیه تو فرم لود مسترپیج تون مقدار دهیش کنید دیگه. مشکل تون چیه؟

lblWelcome.text = iif(session("username") is nothing, "", session("username").Tostring & " خوش آمدید"(

mehrdad85
شنبه 11 دی 1389, 12:42 عصر
درسته ولی مشکل اینجاست که داخل session من فقط از id استفاده میکنم
برای بدست آوردن name اگه داخل صفحه مستر کوئری بزنم که نام هایی را برگردونه که id اونا با مقدار session برابر باشه میشه؟
میشه همچین کاری کرد؟
اخه من اینکارو کردم اما فکر میکنم خطا داد

ایمان مدائنی
شنبه 11 دی 1389, 13:11 عصر
از loginView استفاده كنيد خيلي راحت هست
وقتي كاربر وارد نشده مينويسه ورود وقتي وارد ميشه ميزنه iman_lovely666خوش آمديد(خروج از سايت) البته بايد اينطوري بهش دستور بدي كه كار سختي نيست

aykan648
شنبه 11 دی 1389, 13:21 عصر
سلام دوست عزيز
ديگه لازم به استفاده از سشن و كارهاي سخت ديگه نيست ...
لطفا اين مطلب رو مطالعه بفرماييد !!! (http://how2learnasp.net/article.aspx?code=85c9dd50-0935-48c2-9039-949da6b42f8d)