PDA

View Full Version : سوال: بهترین و حرفه ای ترین برنامه نویسان PHP‌ در ایران چه کسانی هستند ؟

Cyberlife
یک شنبه 12 دی 1389, 00:05 صبح
سلام

میخواستم یک لیست از اسامی بهترین و حرفه ای ترین برنامه نویسان تحت وب ایرانی و علی الخصوص

کسانی که در کار با PHP تسلط کامل دارند و بسیار حرفه ای هستند داشته باشم.

کسی میتونه توی این کار به من کمک کنه ؟

لطفاً هر کسی بهترین و حرفه ای ترین برنامه نویس PHP‌ رو که میشناسه در اینجا معرفی کنه.

اگه سایت یا وبلاگی هم دارند ٬ لطف کنید و آدرس اونها رو هم بنویسید.

با تشکر

arturmacnight
یک شنبه 12 دی 1389, 03:40 صبح
عجیب ترین سوالی بود که تا حالا تو این فروم دیدم :متفکر: اسم این افراد رو برای چی میخواین حالا؟

Cyberlife
یک شنبه 12 دی 1389, 11:50 صبح
عجیب ترین سوالی بود که تا حالا تو این فروم دیدم :متفکر: اسم این افراد رو برای چی میخواین حالا؟

نه دوست عزیز ٬ اونقدرها هم که شما میفرمایید سوال عجیبی نبود.

من قصد راه اندازی یک سایت رو دارم و میخوام که برنامه نویسی این سایت با زبان PHP‌ انجام بشه و به این

دلیل که من روی این سایت خیلی حساس هستم و میخواهم که کدنویسی اون مطابق با جدیدترین

استاندارهای سازمان W3C انجام بشه بنابراین این تاپیک رو ایجاد کردم تا دوستان چند برنامه نویس تحت

وب حرفه ای که در کار با زبان PHP‌ تسلط کامل داشته باشند و قدرت تحلیل و پیاده سازی کامل سایت را

داشته باشند ٬ به من معرفی کنند.

zednet
یک شنبه 12 دی 1389, 14:40 عصر
من یکی رو میشناسم ، تجربه کاری زیادی داره، با رزومه آنلاین.
مشخصات خودتون رو بهمراه توضیحات پروژه به آدرس myfc {@} live.com ارسال کنید.

موفق باشید

eshpilen
یک شنبه 12 دی 1389, 15:47 عصر
آفرین W3C چیز خوبیه.
ولی میترسم بخاطر سختی کار وسط کار پشیمون بشی.
تاحد ممکن با استانداردهاش سازگار باش، اما نه خیلی دقیق و کامل، چون بنظرم واقعا کار رو سخت میکنه و بعضی استانداردها خیلی سختگیرانه و جدید هستن و هنوز جا نیافتادن و ساپورت خوبی ندارن.
بنظر من همینکه سیستم شما در مرورگرهایی غیر از IE مثل فایرفاکس (بخصوص که مرورگر بازمتن هست و تحت لینوکس هم مرورگر پیشفرضه) بخوبی نمایش داده بشه و کار کنه، تقریبا کافیه. اگر روی لینوکس هم تست کردی که واقعا دستت درد نکنه؛ بعضی موارد تحت لینوکس حتی در فایرفاکس فرق میکنن.

reza_alie
جمعه 14 فروردین 1394, 13:39 عصر
mehdi achour

SadeghPro19
جمعه 14 فروردین 1394, 14:20 عصر
آقا رضا این تاپیک مال 5 سال پیش هست!!! الان چه دلیلی داشت این زیرخاکی رو بالا بیاری !!؟؟

MMSHFE
جمعه 21 فروردین 1394, 02:08 صبح
تاپیک قفل شد.