PDA

View Full Version : سوال: نصب بانک هنگام نصب برنامه

طبیب دل
یک شنبه 12 دی 1389, 10:11 صبح
با سلام به دوستان
من یه برنامه نوشتم که براش یه فایل ستاپ با اینستال شیلد ساختم و مواردی مثل win installer , crystall report , .net framework ,sql 2005 نصب میکنه. ستاپ رو وقتی رو یه سیستم خام نصب میکنم مشکلی نداره و برنامه به طور کامل نصب میشه ولی وقتی برنامه رو پاک میکم و دوباره نصب میکنم یعنی سیستم از حالت خام خارج میشه برای نصب sql2005 خطا میده به نظر شما باید چی کار کنم؟
برنامه تحت شبکه نیست و دستور connnection اینه:

data source=.\\sqlExpress; AttachDbFileName="Application.StartupPath+"\\dbName.mdf;Integrated security=true

ایا باید connectionString رو عوض کنم و یا برای راه اندازی بانک باید کار دیگه ای انجام بدم؟

طبیب دل
یک شنبه 12 دی 1389, 12:56 عصر
با سلام به دوستان
من یه برنامه نوشتم که براش یه فایل ستاپ با اینستال شیلد ساختم و مواردی مثل win installer , crystall report , .net framework ,sql 2005 نصب میکنه. ستاپ رو وقتی رو یه سیستم خام نصب میکنم مشکلی نداره و برنامه به طور کامل نصب میشه ولی وقتی برنامه رو پاک میکم و دوباره نصب میکنم یعنی سیستم از حالت خام خارج میشه برای نصب sql2005 خطا میده به نظر شما باید چی کار کنم؟

یعنی تا حالا کسی نرم افزار تولید نکرده؟ خواهش می کنم کمکم کنید.:گریه::ناراحت:

ایمان مدائنی
یک شنبه 12 دی 1389, 13:37 عصر
دوست عزيز ميتوني از InstallShield استفاده كني خيلي راحته
من خودم آموزششو تو سايت گذاشتم بگرد پيدا كن بخون مشكلت حل ميشه

موفق باشي

طبیب دل
یک شنبه 12 دی 1389, 13:45 عصر
دوست عزيز ميتوني از InstallShield استفاده كني خيلي راحته
من خودم آموزششو تو سايت گذاشتم بگرد پيدا كن بخون مشكلت حل ميشه

موفق باشي
دوست عزیز تو پست اول که گفتم. فایل ستاپ رو با اینستال شیلد ساختم مشکلی هم نداره ولی اگر رو سیستمی که از قبل sql2005 نصب باشه بخوام نصب کنم خطا میده باید چی کار کنم؟

ایمان مدائنی
یک شنبه 12 دی 1389, 14:00 عصر
ميتونيد خودتون كدهاشو بنويسيد كه اگه نصب بود بانك رو براتون اتچ كنه
اگه نبود اس كيو ال رو نصب كنه

طبیب دل
یک شنبه 12 دی 1389, 19:04 عصر
ميتونيد خودتون كدهاشو بنويسيد كه اگه نصب بود بانك رو براتون اتچ كنه
اگه نبود اس كيو ال رو نصب كنه
این کدی که می فرمائید با اینستال شیلد هست؟ میشه کد رو بزارید یا یه فایل آموزشی که کد رو ه توضیح بده چند تا فایل آموزش اینتال شیلد از همین سایت گرفتم ولی کد توضیح نداده بود.