PDA

View Full Version : مشكل در ساخت فايل اجرايي

akbarg64
سه شنبه 14 دی 1389, 11:31 صبح
سلام.خسته نباشيد دوستان.يه سورس خيلي وقت پيش از planet source code گرفته بودم.بعد الان لازمم شده ولي هر كار ميكنم نميتونم فايل اجرايي ازش بگيرم.سورس رو ميزارم.ممنون ميشم اگه مشكل رو بهم بگين چيه.:قلب:

akbarg64
سه شنبه 14 دی 1389, 19:50 عصر
هیشکی نیست کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟:گریه::گریه::گریه::گری :

parsidev
سه شنبه 14 دی 1389, 20:11 عصر
سلام
دوست عزیزم دیگه کسی از ویژوال بیسیک استفاده نمی کنه و به همین دلیل پاسخ نمی دن (نرم افزارش هم گیر نمیاد!!) شما هم بهتره به دات نت کوچ کنید
با این حال اگه پیغام خطا رو بزاری و چیزی یادم بیاد کمکت می کنم

با احترام

akbarg64
سه شنبه 14 دی 1389, 20:54 عصر
سلام.اول باید برای جواب دادن ازت تشکر کنم.دوم اینکه نه هیچ ارروری نمیده.از ظاهر کار پیداست که هیچ مشکلی نداره.در ضمن پس بهتره مدیریت سایت لطف کنه این بخش ویژال بیسیک رو قفل کنه .چون بی خودی داره دیتا بیس پر میشه.اما احساس شخصی من اینه که یا کسی بلد نیست یا بلده اما از نمیخواد جواب بده چون میترسه اطلاعاتش کم بشه.

parsidev
سه شنبه 14 دی 1389, 21:11 عصر
خوب بگو این سورسه قراره چی کار کنه؟و کجاشو مشکل داری که می خوای کد آماده استفاده کنی؟
ضمنا من سی دی ویژوال بیسیک رو از 1382 دیگه نمیدونم چیکار کردم!! وگر نه چک می کردم

ابوذر محمودی
سه شنبه 14 دی 1389, 21:33 عصر
دوست عزیزم ، برنامتو من تست کردم و اجرایی شد.
سورس مشکلی نداره،احتمالا مشکل از وی بی هستش ، پیشنهاد میکنم کاملا برنامه وی بی رو حذف کنید و دوباره نصبش کنید،اگه بازم نشد از یه سیستم دیگه استفاده کنید
راحت ترین کارو گفتم!!

mbf5923
چهارشنبه 15 دی 1389, 10:40 صبح
نه عزيز
اين برنامه احتمالا در كد نويسيش جلوي ساخت فايل اجرايي رو گرفته و يك جايي توي كدها مراحل ساخت فايل exe رو بلوكه ميكنه
مشكل از vb شما نيستش.

akbarg64
چهارشنبه 15 دی 1389, 11:29 صبح
ممنون از همه.اما اون کد کجاست؟؟؟؟؟چطوری پیداش کنم.بازم ممنون.:قلب:

ابوذر محمودی
چهارشنبه 15 دی 1389, 12:06 عصر
نه عزيز
اين برنامه احتمالا در كد نويسيش جلوي ساخت فايل اجرايي رو گرفته و يك جايي توي كدها مراحل ساخت فايل exe رو بلوكه ميكنه
مشكل از vb شما نيستش.
بنده تست کردم درست بود و فایل اجرایی ایجاد شد

ابوذر محمودی
چهارشنبه 15 دی 1389, 12:09 عصر
ممنون از همه.اما اون کد کجاست؟؟؟؟؟چطوری پیداش کنم.بازم ممنون.:قلب:
برنامت رو سیستم من درست اجرا شد،اما با کلید ctrl+F5 برنامتو اجرا کن ببین کدوم خط خطا داره

akbarg64
چهارشنبه 15 دی 1389, 12:15 عصر
دوست عزیز.به منوی fileبرو بعد make project.exe بزن اونوقت میبینی که هیچ خطایی نمیده و از فایل اجرایی هم اثری نیست.من ویژال بیسیکم درسته.چند تا سورس دیگه رو امتحان کردم مشکلی نداشت.

ابوذر محمودی
چهارشنبه 15 دی 1389, 12:59 عصر
دوست عزیز.به منوی fileبرو بعد make project.exe بزن اونوقت میبینی که هیچ خطایی نمیده و از فایل اجرایی هم اثری نیست.من ویژال بیسیکم درسته.چند تا سورس دیگه رو امتحان کردم مشکلی نداشت.

دوست عزیزم.
به جمله ای که گفتم دقت کنید،"فایل اجرایی ساخته شد"
یعنی فایل exe ایجاد شد ، اینم یه تصویر از فایلی که ایجاد شده،
http://personal100.persiangig.com/vb/screen.JPG
ضمنا شما میگید همه مراحل انجام میشه ولی خبری از فایل exe نیست و ویژوال هم درسته.
پس کدتون مشکلی نداره و وی بی هم حتما درسته ، شاید خیلی جمله م جالب نباشه ، اما مسیری که قراره فایل exe توش ساخته بشه رو عوض کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه!
به نظرم فایل exe تو یه مسیر دیگه ای ساخته میشه.
موفق باشید.

ابوذر محمودی
چهارشنبه 15 دی 1389, 13:09 عصر
عذر میخوام،ضمنا دو تا log تو پوشه برنامتون بود به نظرم برطرفشون کنید شاید به نتیجه برسید.
تو frmchat :
Property Icon in frmChat had an invalid file reference.
تو frmmain
Cannot load control wskListen; license not found.
احتمالا اگه همه چیزا درسته، لاگ frmmain رو بررسی کنید، احتمالا مشکل از اینجاس. شاید!!!

mbf5923
چهارشنبه 15 دی 1389, 14:47 عصر
خوب file:///C:/DOCUME%7E1/MBF/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.pngپس لطف كنيد فايل اجراييش رو براي ايشون بذاريد تا مشكلشون رفع بشه
البته توي سيستم من هم فايل اجرايي نميسازه و يك جايي پروسه ساخت فايل اجرايي كنسل ميشه

akbarg64
چهارشنبه 15 دی 1389, 16:23 عصر
عذر میخوام،ضمنا دو تا log تو پوشه برنامتون بود به نظرم برطرفشون کنید شاید به نتیجه برسید.
تو frmchat :
Property Icon in frmChat had an invalid file reference.
تو frmmain
Cannot load control wskListen; license not found.
احتمالا اگه همه چیزا درسته، لاگ frmmain رو بررسی کنید، احتمالا مشکل از اینجاس. شاید!!!
بازم ممنون.اون لاگ که میگین مربوط به MSWINSCK.OCX بود که توی سیستمم پاک شده بود که درستش کردم.مسیر رو هم یه فولدر جدید ساختم اما باز هم ساخته نمیشه.پس بی زحمت همون فایل رو برای ما ضمیمه کنید.ممنون.

vbhamed
چهارشنبه 15 دی 1389, 17:05 عصر
سلام

فكر مي كنم همه اونهايي كه آنتي ويروس Nod32 يا ESET Smart security رو دارن اين مشكل هم دارن !
مشكل اينجاست كه فايل ساخته ميشه، اما نود اونو به عنوان يه تروجان KeyLogger شناسايي و پاك مي كنه به همين سادگي !!!
البته آنتي ويروسهاي ديگه رو من تست نكردم

ابوذر محمودی
چهارشنبه 15 دی 1389, 17:46 عصر
به احتمال زیاد حرف آقا حامد عزیزم درسته ، چون بنده آنتی ویروس ندارم! احتمالا آنتی ویروس برنامه اجرایی شما رو حذف میکنه

ابوذر محمودی
چهارشنبه 15 دی 1389, 17:50 عصر
http://plunder.com/219a1297d2
اینم لینک برنامه،فقط تو صفحه دوتا گزینه دانلود می یاد که دانلود پایین صفحه رو بزنی،یا حق!

akbarg64
چهارشنبه 15 دی 1389, 18:26 عصر
:قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه:م منون از همه.مشکل پیدا شد.والا منم آنتی ویروس نداشتم و تنها چیزی که نصب بود اتوران ریموور بود.اما جای تعجب شد برام .ممنون از کمک همه دوستان.موفق باشید:تشویق::تشویق::قلب::قلب: :متفکر::متفکر: