PDA

View Full Version : تفاوت sql server expres,sel server develope

razeghaik1
سه شنبه 14 دی 1389, 19:13 عصر
با عرض سلام و خسته نباشی.

من یه سایت ساختم که دیتا بیس اون با sql server 2005 develope ساخته شده و الان که میخوام آپلود کنم هاست من از sql server 2055 expres ساپورت می کنه.آیا این واسه من مشکلی پیش نمی آره و دیتا بیسم رو می تونه اتچ کنم آخه الان تو سایتم هر صفحه ای که با دیتا بیس باید کار کنه ارور می ده.
لطفا راهنمایی کنین ...

parsidev
سه شنبه 14 دی 1389, 20:18 عصر
سلام دوست عزیز
نسخه اکسپرس نسخه رایگان و به قولی اشانتیونی است که مایکرو سافت به خریداران دات نت هدیه کرده و برای استفاده از اطلاعات در وسعت زیاد مناسب نیست و به قولی دیگه نسخه مخصوص developer است و جهت توزیع نیست.بر روی سرور ها هم این نسخه کارایی نداره
اما نسخه دیگه رایگان نیست، برای کار با اطلاعات زیاد مناسب است و سرویس های دیگری نیز علاوه بر سرویس بانک اطلاعاتی نصب میکنه که هرکدام کارایی خاص و مهمی دارند
با احترام

parsidev
سه شنبه 14 دی 1389, 21:09 عصر
با سلام مجدد
پست قبلی رو با توجه تیتر زدم!
اما هیچ مشکلی نباید داشته باشه
احتمالا مشکل شما به تنظیمات web.config و بخش بانک اطلاعاتی مربوط میشه
با احترام

razeghaik1
سه شنبه 14 دی 1389, 21:22 عصر
ببخشین می شه تنظیمات connectio string رو واسم بنویسین.آخه یه سایت خیلی خوب نوشتم و مشکلم فعلا تون همین آپلودشه واقعا دیوونم کرده.
نمی دونم ولی احتمالا کانشکشنم مشکل داره.
راستی یه سوال دیگه: من وقتی می خوام فایل web.config خودم رو جایگزین web.config هاستم کنم (روزی که هاست خریدم خودش هم یه وب کانفیگی داشت) صفحاتنم بالا نمی آد.
یکی به دادم برسه تو رو خدا ...

راستی پنلم هم Hosting Controller (http://hostingcontroller.com/) هست ...

با تشکر از شما ...

parsidev
سه شنبه 14 دی 1389, 22:12 عصر
سلام

<configuration>
<appSettings>
<add key="ConnectionString"
value="server=localhost;database=DATABASENAME;uid=sa;pass word=YOURPASSWORD;" />
</appSettings>
<system.web>
<customErrors mode="Off"/>
</system.web>
</configuration>

عموما باید DATABASENAME رو با نام بانک اطلاعاتی و YOURPASSWORD رو با کلمه رمز و SA رو با نام کاربری که در کنترل پنل هاست تعریف می کنی جایگزین کنید
البته باید بگم این رو فقط برای این گذاشتم که دیدم کسی جواب نداده و باید عرض کنم از 1383 تا الان دست به دات نت نزدم!!
اگه باز هم مشکل داشتین بگین شماره یکی از دوستان که هنوز با دات نت کار میکنه رو به شما بدم البته اگه جوابتون رو از طریق دوستان و سرچ نیافتید.ضمنا به اطلاعات این تالار اکتفا نکنید و در گوگل هم جستجو کنید
با احترام

razeghaik1
سه شنبه 14 دی 1389, 22:21 عصر
دوست عزیز خیلی وقته گیر این مشکلم.متاسفانه حدود 1 ماهی می شه که هاست خریدم اما همچنانم با این مشکل دست و پنجه نرم می کنم.
ببینم چی می شه خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااا بازم نوکرتیم.
مهندس جون دمت گرم ...