PDA

View Full Version : کمک کمک!! چه جوری میشه برنامه ای را آپلود کرد

marycoa
پنج شنبه 27 مرداد 1384, 17:18 عصر
یه وب اپلیکیتیون ساختم می خوام بزارم رو اینترنت. کپی که می کنم درست باز نمی کنه
دکمه کپی دات نت هم که بالای پنجره ی دارایی ها می باشد ftp قبول نمی کنه
لطفا سریع کمک کنید آبروم رفت!!
راستی هاست هم دات نت ساپورت می کنه.

Kamran.K
پنج شنبه 27 مرداد 1384, 18:04 عصر
دوست عزیز لطف کن دقیقا مشکلت رو بگو و خطاهایی رو که دریافت میکنی عنوان کن.
برای اپلود کردن پیشنهاد میکنم از cuteftp 6.0 استفاده کنی

marycoa
سه شنبه 01 شهریور 1384, 02:36 صبح
با asp.net نوشتم
از sql server هم استفاده کرده
نمی دونم چه جوری روی host یی که خریدم بزارمش.
راستی از web services هم استفاده کردم
دکمه کپی توی دات نت هم ftp قبول نمی کنه
همین جوری هم که کپی می کنم صفحه ام را درست بازنمیکنه

kazem346
سه شنبه 01 شهریور 1384, 07:11 صبح
اگه منظورتون از درس باز نکردن اینه که بعضی کنترلها نشون داده نمیشن و یا اینکه بصورت متنی نشون داده میشن ، هاستتئن .net رو ساپورت نمیکنه

Vahid_Keyany
سه شنبه 01 شهریور 1384, 11:25 صبح
سلام
برای آپلود کردن فایلهاتون سایت شما بهتون یک آدرس FTP میده که باید با یک نرم افزار FTP فایلهاتون رو به اونجا آپلود کنید. نرم افزاری که من توصیه میکنم CuteFTP Pro v7.0 هست چونکه نیاز به تنظیمات خاصی نداره و فقط آدرس رو بهش میدین و خودش خصوصیات فضاتون رو شناسایی میکنه. کراکش هم وجود داره که از سایت FindCracks میتونید سرچ کنید و دانلودش کنید. من کراکش رو دارم اگه پیدا نکردین همینجا پیام بدین تا به ایمیلتون بفرستم.
البته فایل Web.Config پروژه تان هم باید تغییراتی بکنه که تو صفحه http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=1531
توضیحات زیادی داده شده و اینجا نیازی به توضیح نمیبینم. آدرس پایگاه داده تون رو هم باید آدرسی رو بدید که فضا تون بهتون داده.
برای آپلود کردن پایگاه داده هم باید با Enterprise Manager سرور فضایی رو که گرفته اید رو رجیستر کنید و بعد هم روی اون کلیک راست کنید و با ویزارد Import Data جداول و اشیا دیگه رو از پایگاه داده محلی تون به پایگاه داده روی اینترنت کپی کنید.
به هرحال کار یکی دو ساعت نیست و پنج شش روزی باید تحقیق کنید تا مشکلات زیادی رو که براتون پیش خواهد آمد رفع کنید. همه توضیحات لازم تو بحث های همین سایت هست. کمی بیشتر بگردید و به عناوین بحث ها توجه کنید.