PDA

View Full Version : درخواست كمك براي تكميل يك برنامه

dezchilds
چهارشنبه 15 دی 1389, 23:16 عصر
سلام من ميخوام يك برنامه عوارضي بنويسم كه اساس كارش اينطوريه
6 تا فيلد
نام
نام خانوادگي
شماره تلفن
آدرس
مقدار واريزي
امتياز
خوب حالا امتياز چيه ؟؟؟ هر 10000 توماني ميشه 1 امتياز . و تا اينجاش مشكلي نيست و ذخيره كردن تو ديتابيس هم هيچ مشكلي ندارم ولي چيزي كه توش موندم اينه
من ميخوام به هر نفر كه پرداخت ميكنه در صورتي كه امتياز بيشتر از صفر (يعني واريزي تقسيم بر امتياز) بيشتر از صفر باشه يه عدد از عددي كه كاربر قبلي داشته تا عددي كه امتياز كاربر جديد هست بده و بگه مثلا عدد شما از 5 تا 10 است .
مثال يه نفر 50000 تومان واريز ميكنه كه معادل 10 امتيازه حالا ميخوام از عددي كه از قبل تو ديتابيس هست تا همون عدد به علاوه 10 كه امتيازه جمع كنه مثلا عدد قبلي 5 حالا به علاوه 10 ميشه 15 به كاربر بگه از عدد5 تا 15 متعلق به شما است حالا اينو چطوري اجرا كنم ؟؟؟؟ خيلي وقته با vb كار نكردم زياد چيزي يادم نيست سورسي رو كه آماده كردم ميزارم اگه ميشه دوستان يه مرحمتي كنند كمك كنند تكميلش كنم .
64596
ضميمه كردم .

farzad93
پنج شنبه 16 دی 1389, 09:01 صبح
به این یه نگاه بنداز
ببین کارت راه میفته!؟
64611

dezchilds
پنج شنبه 16 دی 1389, 09:40 صبح
سلام. نه متاسفانه . ببينيد من ميخوام بر اساس اين امتياز خود برنامه شماره بندي كنه يعني يه عدد مشخص بشه كه مثلآ آقاي x از عدد 10 تا عدد 15 متعلق به ايشونه . راحت تر بگم
علي محمدي اومده 50000 تومان ثبت كرده يعني 5 امتياز بعدش برنامه مشخص كنه كه عدد نفر قبلي چند بوده مثلآ نفر قبلي عددش 20 بوده حالا اين 20 رو + 5 امتياز علي محمدي كنه و بگه از 20 تا 25 متعلق به شماست
نفر بعدي هم كه مياد مثلآ 10 امتياز ثبت ميكنه برنامه بگه از شماره 25 تا 35 متعلق به شماست .
ميخوام يه حالتي باشه كه بعدآ مشخص بشه هر نفر از چه عددي تا چه عددي رو داره كه وقتي قرعه كشي كردم راحت بفهميم كه شماره 18 مال كيه