PDA

View Full Version : بفرمائيد دانلود كنيد: سورس اصلي كتابسازهاي موبايل مثل كتابچه وكاتب وfbook

shahab2009
جمعه 17 دی 1389, 13:59 عصر
با سلام
از اين به بعد شما هم اگر با برنامه نويسي جاوا آشنا باشيد مي توانيد براي خود كتابساز موبايل بسازيد
اين همان سورسي است كه مدعيان برنامه نويسي (ببخشيد منظورم استادان دست كاري وتغيير سورس) با آن اقدام به ساخت كتابسازهاي مثل كتابچه و كاتب وfbook نموده اند:

نسخه قديمي سورس:

http://ant.apache.org/srcdownload.cgi

نسخه جديد سورس با امكانات بيشتر:

http://apache.deathculture.net//ant/ivy/2.2.0

از دوستان عزيز انتظار داريم كه اگر موفق به ساخت كتابساز شدند آن را به صورت رايگان در دسترس جوانان عزيز ايران قرار دهند

Mbt925
یک شنبه 19 دی 1389, 19:19 عصر
کتابخانه ی ant یک ابزار سورس باز و بسیار قوی برای ترجمه ی برنامه های جاوا است و به کتابساز هیچ ارتباطی نداره.

parsidev
یک شنبه 19 دی 1389, 19:58 عصر
متاسفم دوست عزیز
اما ابزار های برنامه نویسی فراوونه ،مهم توانایی محلی سازی و توانایی استفاده و توسعه آنها است
اگه فکر می کنید سازندگان این برنامه ها کار خاصی نکردن،سعی خودتونو بکنید تا با این لایبرری ها یه چنین برنامه ای بنویسید.
در پایان هم مجددا تاسف خودم رو ابراز می کنم از این سطحی نگری شما...

Mbt925
یک شنبه 19 دی 1389, 21:08 عصر
متاسفم دوست عزیز
اما ابزار های برنامه نویسی فراوونه ،مهم توانایی محلی سازی و توانایی استفاده و توسعه آنها است
اگه فکر می کنید سازندگان این برنامه ها کار خاصی نکردن،سعی خودتونو بکنید تا با این لایبرری ها یه چنین برنامه ای بنویسید.
در پایان هم مجددا تاسف خودم رو ابراز می کنم از این سطحی نگری شما...

تاسف شما کاملا بی ربطه. عنوان تاپیک هست سورس کتابساز! در صورتی که محتوای اون هیچ ربطی به کتابساز نداره.
فکر کنم پستتون مربوط به یه تاپیک دیگه بوده!

parsidev
یک شنبه 19 دی 1389, 21:18 عصر
تاسف شما کاملا بی ربطه. عنوان تاپیک هست سورس کتابساز! در صورتی که محتوای اون هیچ ربطی به کتابساز نداره.
فکر کنم پستتون مربوط به یه تاپیک دیگه بوده!

خیر قربان
دقیقا برای همین تاپیکه
این بنده خدا که نمیدونه لینک چی گذاشته!اومده افرادی که از متخصصین j2me هستند به عنوان "مدعی" مطرح کرده
و اگر شخص ایشان "مدعی" نیستند ، با این سورس به اصطلاح کتاب ساز! یه نمونه برنامه مشابه برنامه آقای عبداله پور (fbook یا کتابچه) تهیه کنند که از لحاظ امکانات تا 50% مشابه به آنها باشد.
با احترام

Mbt925
یک شنبه 19 دی 1389, 22:18 عصر
خیر قربان
دقیقا برای همین تاپیکه
این بنده خدا که نمیدونه لینک چی گذاشته!اومده افرادی که از متخصصین j2me هستند به عنوان "مدعی" مطرح کرده
و اگر شخص ایشان "مدعی" نیستند ، با این سورس به اصطلاح کتاب ساز! یه نمونه برنامه مشابه برنامه آقای عبداله پور (fbook یا کتابچه) تهیه کنند که از لحاظ امکانات تا 50% مشابه به آنها باشد.
با احترام
من فکر کردم پست شما در پاسخ به پست من هست. ببخشید که سوء تفاهم شد.

shahab2009
سه شنبه 21 دی 1389, 01:01 صبح
با احترام
ببين دوست عزيز من در اين زمينه خيلي تحقيق كردم ونتيجه گرفتم كه اين مدعيان كتابساز ايراني از پروژه هاي آماده خارجي استفاده كردن
من فايلهاي تشكيل دهنده برنامه هاشون رو دقيق بررسي كردم با اينكه تجربه اي در برنامه نويسي ندارم
ضمنا من خيلي وقته تونستم در كتابسازهاي اين مدعيان تغييراتي ايجاد كنم مثلا در قسمت about
هر چي بخوام بنويسيم واثري از اسم سايتها وشركتهاشون نباشه وبه خاطر احترام به "زحماتشون در زمينه تغيير پروژه هاي خارجي" از انتشار اين نسخه هاي اي كه توسط بنده اصلاح شده جلوگيري به عمل آوردم
ولي اگر خوشتون مياد يك كتاب به اسم خودتون براتون ميفرستم بدون اينكه نامي ا اين شركتا باشه همش به نام شما

mahdi68
سه شنبه 21 دی 1389, 13:17 عصر
خب حالا بحث سر چی هست ؟ هدف شما افشاگری هست ؟

Mbt925
سه شنبه 21 دی 1389, 13:40 عصر
ببين دوست عزيز من در اين زمينه خيلي تحقيق كردم ونتيجه گرفتم كه اين مدعيان كتابساز ايراني از پروژه هاي آماده خارجي استفاده كردن
من فايلهاي تشكيل دهنده برنامه هاشون رو دقيق بررسي كردم با اينكه تجربه اي در برنامه نويسي ندارم
ضمنا من خيلي وقته تونستم در كتابسازهاي اين مدعيان تغييراتي ايجاد كنم مثلا در قسمت about
هر چي بخوام بنويسيم واثري از اسم سايتها وشركتهاشون نباشه وبه خاطر احترام به "زحماتشون در زمينه تغيير پروژه هاي خارجي" از انتشار اين نسخه هاي اي كه توسط بنده اصلاح شده جلوگيري به عمل آوردم
ولي اگر خوشتون مياد يك كتاب به اسم خودتون براتون ميفرستم بدون اينكه نامي ا اين شركتا باشه همش به نام شما

آقای محترم خیلی از پروژه های موجود در اینترنت سورس باز هست. دلیلش چیه؟ برای اینکه علاقمندها برن مطالعه کنن و ازشون ایده بگیرن و یا ارتقائشون بدن.
حتی اگر اون دوستانی که بهشون اشاره می کنید از اون پروژه ها استفاده کرده باشن، بازهم کارشون در خور ارزشه و شما حق ندارید در موردش اینطوری صحبت کنید.

دیگه این بحث رو ادامه ندید.

parsidev
سه شنبه 21 دی 1389, 20:39 عصر
سلام
به نظر خودتون بررسی های دقیق فردی که تجربه و اطلاعی در زمینه ای نداره تا چه حد مفیده یا قابل تامله؟
از نظر من که حداقل 7 ساله برنامه نویسم کار ایشون قابل تقدیره...
همان طوری که عرض کردم اگر جناب عالی "مدعی" نیستید یک نرم افزار شبیه نرم افزار fbook تهیه کنید با امکاناتی بسیار کمتر!
ضمنا قابل تامله که بدونید ویندوز رو خیلی ها دستکاری کردن اما هیچکدومشون حتی نمی تونن یه boot loader کوچک بنویسند.
کار شما هم مشابه همین موارده با این تفاوت که چون تونستید کمی دخل و تصرف کنید فکر می کنید دیگه چه کار بزرگی کردین.
در کل به صورت رسمی اعلام تاسف می کنم به خاطر شیوه تفکر حضرت عالی
با احترام

handinux
شنبه 25 دی 1389, 13:29 عصر

مگس را دیده اید که در جولانگاه سیمرغ نفس کش بطلبد؟!