PDA

View Full Version : سوال: استفاده از بارکدخوان

az.heidarzadeh
شنبه 18 دی 1389, 18:13 عصر
سلام، من توی همون برنامه معروفم که #C تحت ویندوز هست میخوام بتونم با دستگاههای بارکد خون ارتباط برقرار کنم و ورود کالاهای انبارم از اون طریق باشه اما هیچ اطلاعاتی درباره ارتباط با سخت افزار ندارم لطفا هر چیزی که در این ارتباط میدونید در اختیار من قرار بدید.
ممنون

meysamrt
شنبه 18 دی 1389, 18:27 عصر
بارکد خوان های جدید به این صورت کار می کنند که اگر شما فوکوس رو به یک TextBox منتقل کنید و دستگاه بارکدخوان بارکد کالایی را بخواند، مستقیما در TextBox نوشته می شود. پس مشکل خاصی نخواهید داشت.

x_p_sp2
شنبه 18 دی 1389, 20:09 عصر
بارکد خوان در اصل یک دستگاه ورودی حساب میشه که میاد کد بارکد رو به عدد تبدیل میکنه و می تونی اونرو توی یک کنترل که میخوای فوکوس کنی و ازش استفاده کنی

az.heidarzadeh
یک شنبه 19 دی 1389, 09:47 صبح
به همین راحتی؛ برای ارتباط بین نرم افزار و بارکد خونم چیکار کنم خوب؟ حتما باید یه طوری ارتباط رو برقرار کنم دیگه ...

meysamrt
یک شنبه 19 دی 1389, 09:53 صبح
به همین راحتی؛ برای ارتباط بین نرم افزار و بارکد خونم چیکار کنم خوب؟ حتما باید یه طوری ارتباط رو برقرار کنم دیگه ...

باركدخوان به پورت صفحه كليد وصل ميشه. يه تبديل هم داره تا صفحه كليد رو هم داشته باشي. خواندن از باركد خوان مثل خواندن از صفحه كليده. به همين راحتي.

mortezamhd
یک شنبه 19 دی 1389, 10:21 صبح
سلام

بارکد خوان احتیاج به کد نویس و .. نداره فقط شما فکوس رو بدین به یک text box تا کد بارکد رو براتون درج کنه . مثلا توی ورد میتونین تستش کنید

درمورد بارکد توی انجمن خیلی گفتگو شده که اگر جست و جو کنید حتما به جواب میرسید

موفق باشید