PDA

View Full Version : کمک در تبدیل اکسل به exe

farshadh
شنبه 18 دی 1389, 18:43 عصر
سلام به همه عزیزان
من برنامه نویسی بلد نیستم
میخوام پسوند فایل اکسلم رو به exe تبدیل کنم
برام مهم نیست زمانی که به exe تبدیل میشه در کامپیوترهایی که آفیس داره اجرا بشه یا نشه
فقط میخوام پسوند فایلم exe بشه
من یک فایل 2007اکسل دارم
برای تبدیل اکسل به exe از نرم افزار XLtoEXE استفاده کردم و به exe تبدیل کرد منتها فایل تبدیل به اکسل 2003 با پسوند exe شد
من میخوام همون 2007 باقی بمونه
چرا؟
چون که در حالت عادی فابل من 12 کیلوبایت هستش وقتی تبدیل میشه به 2003 با پسوند exe حجمش 100کیلوبایت میشه
لازم به ذکر است که قرار است یک فایل چند مگابایتی رو تبدیل کنم و اگه قرار باشه به 2003 تبدیل بشه حجمش خیلی زیاد
ممنون میشم اگه راهنمایم کنید

من این کار رو با نرم افزار

tkmtkm
شنبه 18 دی 1389, 23:32 عصر
سلام دوست من

شما دوتا راه داری ....

اول اینکه خودت یه برنامه بنویسی که حجمش کم باشه و این کارو واست انجام بده که میگید برنامه نویسی بلد نیستی

دوم : همین فایل exe را کمپرس کن . نرم افزار های زیادی هست که فایل iهای اجرایی رو کم حجم می کنن .

farshadh
یک شنبه 19 دی 1389, 11:00 صبح
با سلام به دوست عزیز ممنون از راهنماییتون
مثل اینکه درست منظور من را متوجه نشدید
اگر حجمش زیاد بشه یعنی اگه مثلا 50مگابایت بشه به سختی در کامپیوتر افراد باز میشه
این کار را امتحان کردم یعنی یه فایل 50 مگابایتی حدود 1 ساعت طول میکشه تا باز شه
من میخوام علاوه بر exe شدن حجمش ثابت باقی بمونه و زیاد نشه تا در کامپیوتر راحت اجرا بشه نه اینکه بخوام فایل را بفرستم تو وینرر
ممنون میشم اگه بتونید من رو راهنمایی کنید

tkmtkm
یک شنبه 19 دی 1389, 13:23 عصر
سلام

حالا چرا به exe تبدیل کنی ؟ دقیق کار رو توضیح بده تا یه راه دیگه براش پیدا کنیم . و بعد منظور من از کمپرس این نبود که rar کنی یا با رار اجرایی کنی
با نرم افزار های کمپرس فایل اجرایی که ساختی کم حجم میشه . من یکی دارم اگه پیدا کردم می فرستم