PDA

View Full Version : مشگل با عدم نمایش ckEditor در host های مختلف

ali_mnkt
دوشنبه 20 دی 1389, 00:12 صبح
با سلام خدمت دوستان و اساتید

من از CkEditor استفاده می کنم و در چند تا از پروژه هام ازش استفاده کردم و روی host های مختلفی نصب کردم و مشگلی نداشته اما در پروژه آخرم از ایران هاست ، هاست گرفتم و از CkEditor استفاده کردن اما یه مشگل دارم و اون هم این که در local همه چیز خوبه و ckEditor رو نمایش می ده اما وقتی upload میکنم نمایشش نمی ده و فقط بک textbox نشون می ده !!! کسی می دونه چرا ؟ و چگونه باید رفعش کرد ؟

majnun
دوشنبه 20 دی 1389, 04:13 صبح
یک فایل در پوشه ادیتور هست که باید پاک کنی دوست من

فایل :

.htaccess

ali_mnkt
دوشنبه 20 دی 1389, 09:46 صبح
مرسی دوست عزیز از جوابت
ولی من هرچی میگردم پیدا نمی کنم می شه بگید که در کدوم زیر فولدر هست و یا اگه لطف کنید کل فایل های CkEditor ی که شما upload کردید و مشگلی نداشته رو واسم بفرستید تا همونو بذارم ( اگه تو rapidshare باشه که خوبه ) خدائیش خیلی گیرم مرسی

rana-writes
دوشنبه 20 دی 1389, 10:25 صبح
سلام
این تاپیک رو بخونین
فایلهاش رو گذاشته
http://barnamenevis.org/showthread.php?256257-نحوه-قرار-دادن-ادیتور-در-صفحه-کار-کردن-با-آن-شخصی-سازی-ادیتور-ckeditor
فقط لطفا اگه جواب گرفتین همین جا اعلام کنین چون من هم در حال طراحی یه سایت هستم و قراره رو ایران هاست بذارم و دارم از همین ادیتور استفاده میکنم

ممنونم

majnun
دوشنبه 20 دی 1389, 14:13 عصر
rana-writes دوست عزیز

همین تاپیکی که ساختم و لینکش را دادی بخون هیچ مشکلی پیدا نمیشه

فقط وقتی پوشه ادیتور را میزاری درون هاست یک فایل به نام .htaccess هستش که باید پاکش کنی تا ادیتور خونده بشه همین

بازم اگر مشکلی بود بفرمایید من در خدمتم

یک چیزی هم که هست سعی کنید دکمه های بالای ادیتور را خلاصه کنید و دکمه هایی که زیاد استفاده نمیشه را پاک کنید که سرعت باز شدنش زیاد بشه

ali_mnkt
چهارشنبه 22 دی 1389, 00:07 صبح
rana-writes دوست عزیز

همین تاپیکی که ساختم و لینکش را دادی بخون هیچ مشکلی پیدا نمیشه

فقط وقتی پوشه ادیتور را میزاری درون هاست یک فایل به نام .htaccess هستش که باید پاکش کنی تا ادیتور خونده بشه همین

بازم اگر مشکلی بود بفرمایید من در خدمتم

یک چیزی هم که هست سعی کنید دکمه های بالای ادیتور را خلاصه کنید و دکمه هایی که زیاد استفاده نمیشه را پاک کنید که سرعت باز شدنش زیاد بشه

مرسی دوست عزیز از لطفت مشگل با راهنمایی شما حل شد فقط یه سئوال و اونم این که با حذف این فایل مشگلی برای Editor پیش نمی یاد ؟ چون قاعدتا باید یک قابلیت رو داریم ازش می گیریم

majnun
چهارشنبه 22 دی 1389, 10:56 صبح
نه عزیز من
برای من که تا به الان هیچ مشکلی پیش نیامده بعید میدونم برای شما هم باشه

خیالت راحت

shahram176
شنبه 06 تیر 1394, 23:20 عصر
یک فایل در پوشه ادیتور هست که باید پاک کنی دوست من

فایل :

.htaccess
سلام من این فایل را هم پاک کردم ولی باز هم تو هاست نمایش نمیده