PDA

View Full Version : خبر: انتشار نسخه دمو از پروتکتور حفاظ - نگارش دوم

Nima NT
سه شنبه 21 دی 1389, 21:11 عصر
با عرض سلام و وقت به خیر خدمت کاربران عزیز و گرامی
به اطلاع میرساند که نسخه دمو از پروتکتور حفاظ - نگارش دوم در پیوست زیر در اختیار کاربران عزیز قرار میگیرد تا آن دسته از کاربرانی که تمایل به بررسی امکانات پروتکتور را دارند نسبت به بررسی امکانات و مسایل و ایرادات احتمالی آن اقدام نمایند.
معماری این نسخه از پروتکتور کاملا" با نسخه 1.0 آن متفاوت بوده و تمامی مسایلی از قبیل کاهش سرعت اجرا و ... همگی حل شده اند.
نسخه دمو فقط امکان محافظت توسط قفل سخت افزاری را دارا میباشد و امکان محافظت بدون قفل در این نسخه غیر فعال میباشد.

توجه : نسخه دموی پروتکتور فاقد هر گونه لحاظ امنیتی قابل اعتماد میباشد لذا از محافظت برنامه های تجاری خود توسط آن و یا در آینده توسط نسخه های Nag Removed آن جدا" خودداری نمائید

دریافت نسخه دموی پروتکتور از سرور حفاظ. (http://www.hefaz-security.ir/DemoVer.rar).. (http://www.hefaz-security.ir/DemoVer.rar)

farfar.ir
چهارشنبه 22 دی 1389, 10:34 صبح
با پلاگینهای olly براحتی debugger کار میکنه قسمت آنتی دیباگر هم فعال نیست؟

Nima NT
چهارشنبه 22 دی 1389, 11:03 صبح
بخش اصلی آنتی دیباگ فعال نیست و فقط قسمت هایی فعال هستن که به راحتی توسط پلاگین های چون StrongOD دور زده میشن.

joker
سه شنبه 28 دی 1389, 12:48 عصر
ایا با این پروتکتور میشه DLL های دات نتی که سورسش هم موجود نیست را روش قفل گذاشت ؟

Nima NT
سه شنبه 28 دی 1389, 13:33 عصر
ایا با این پروتکتور میشه DLL های دات نتی که سورسش هم موجود نیست را روش قفل گذاشت ؟

اگر منظورتون قفل گذاری با قفل سخت افزاری هستش متاسفانه نه نمیشه (البته فعلا" نمیشه )ولی در صورتی که بخواهید فایل DLL رو Obfuscate بکنید میتونید این کار رو انجام بدید.
در مورد DLL های Native میتونید قفل گذاری با قفل سخت افزاری و قفل تلفنی رو انجام بدید و مشکلی نیستش.

joker
سه شنبه 28 دی 1389, 21:33 عصر
یعنی کلا امکانش نیست مثلا توابع چک قفل را به این dll ها ایمپورت کنید ، یا در آینده خیلی نزدیک ، یا نزدیک ، یا دور ، قابل انجام هست ؟
من کارم گیر کرده یک فایل dll دات نتی که مال خودم نیست را قفل روش بزارم. فکر میکنی چقدر زمان بر هست تا این امکان هم اضافه بشه ؟

Nima NT
سه شنبه 28 دی 1389, 23:27 عصر
در مورد DLL های Native این کار انجام شده و تمومه ولی در مورد فایلهای دات نتی اون فعلا" در حال تست و اینا هستیم یعنی نتونستیم به یک نتیجه قطعی برسیم ، شما برای چه موقع نیاز به این کار دارید ؟

joker
سه شنبه 28 دی 1389, 23:51 عصر
2-3 روزی وقت دارم
( میترسم آماده نکنی ، 2-3 روز دیگه یه پروتکتور دات نت بدم بیرون :)
من دات نت کار نکردم نمیدونم ، مثل dll های معمولی امکانش نیست یک تابع فقط توش ایمپورت بشه توی اینشیالایزش؟ حالا مابقی کنترل را واگذار کنیم به یک dll دیگه که مشکل دستکاری زیاد فایل نداشته باشی ؟

Nima NT
چهارشنبه 29 دی 1389, 00:50 صبح
( میترسم آماده نکنی ، 2-3 روز دیگه یه پروتکتور دات نت بدم بیرون :) :لبخند: !

من دات نت کار نکردم نمیدونم ، مثل dll های معمولی امکانش نیست یک تابع فقط توش ایمپورت بشه توی اینشیالایزش؟ حالا مابقی کنترل را واگذار کنیم به یک dll دیگه که مشکل دستکاری زیاد فایل نداشته باشی ؟ متاسفانه نه واسه دات نت نمیشه همچین کاری کرد ، خیلی شیر تو شیره هر کاریش میکنیم با مشکل شناسایی Framework روبه رو میشیم واسه همین هستش که فعلا" به Obfuscate کردنش اکتفا کردیم چون کمترین دستکاری رو نیاز داره ولی کاری شما نیاز داری یه کم کارش سخته و بعید میدونم 2-3 روزه بشه چیزی واسش آماده کرد. :ناراحت:

joker
پنج شنبه 30 دی 1389, 21:20 عصر
ببین این برادر چی گفته :
.NET Internals and Code Injection
http://www.ntcore.com/files/netint_injection.htm

Nima NT
پنج شنبه 30 دی 1389, 21:39 عصر
آقا دمت گرم ، 90% کارمون رو راه انداختی ؛ انشالله آماده بشه یه نسخه برات مفتی میفرستم.:چشمک:

joker
پنج شنبه 30 دی 1389, 22:39 عصر
یعنی باور کن نیت کرده بودم خودم بنویسم ، شانس آوردی از این دات نت بدم میاد :)
روی همین سایته ( که ظاهرا یکی از ادمینهاش هم اشکبیز دانه کار هست ) غیر از این مطلب ، مقاله های دات نتی که بدرد این کارها _ پروتکت کردن و دل و روده دات نت ) بخوره بازم پیدا میشه...خلاصه گفتم که معطلمون نکنی :)