PDA

View Full Version : سوال: ایجاد صفحاتی مشابه وب در #C

hasbar
سه شنبه 21 دی 1389, 21:42 عصر
با سلام به همه
می خوام برنامه ای در رابطه با آموزش ریاضیات بنویسم. نیاز دارم مانند صفحات وب یک فرم داشته باشم که درون آن صفحه ای متنی باشه که وقتی روی هر کلمه لینک دار اون کلیک میشه صفحه مرتبط با اون توی همین فرم باز بشه. توجه کنید که متن هر صفحه شامل فرمولهای ریاضی هم هست.
می خوام بدونم با #C میشه این کارو کرد یا بهتره از زبانهای دیگه یا حتی نرم افزارهای دیگه استفاده کرد.
امید که راهنماییم کنند دوستان.

ali.rezaei7
سه شنبه 21 دی 1389, 21:48 عصر
مي توني از كنترل WebBrowser استفاده كني. صفحات رو در قالب فايل HTML بساز. و اونا رو به برنامه لينك كن.
براي وارد كردن صفحه به كنترل از اين دستور استفاده كن:

webBrowser1.Url=new Uri("FileName")

hasbar
چهارشنبه 22 دی 1389, 10:05 صبح
با تشکر از این دوست عزیز
سایر دوستان راه بهتری سراغ ندارند؟
html ریاد بلد نیستم.

reza1371
چهارشنبه 22 دی 1389, 10:22 صبح
سلام / اگه برنامه تحت وب داری مینویسی از MasterPage استفاده کن .

hasbar
چهارشنبه 22 دی 1389, 10:36 صبح
خیر برنامه ام فعلاً ویندوزی است.

reza1371
چهارشنبه 22 دی 1389, 10:57 صبح
خب یه فرم طراحی کن و یه اسم براش بذار . مثلا Original ، وقتی که کامل طراحیش کردی . بقیه فرم هات رو ایجاد کن . بعد برو تو قسمت کدهای فرم جدیدت اونجایی که نوشته :

public partial class Form1 : Form
رو تبدیل کن به :

public partial class Form1 : Original

با این کار در واقع فرم جدیدت تمام خصوصیاتش رو از فرم قبلی به ارث میبره . موفق باشی .

aaaaaaaaaaa
چهارشنبه 22 دی 1389, 13:23 عصر
خب یه فرم طراحی کن و یه اسم براش بذار . مثلا Original ، وقتی که کامل طراحیش کردی . بقیه فرم هات رو ایجاد کن . بعد برو تو قسمت کدهای فرم جدیدت اونجایی که نوشته :

public partial class Form1 : Form
رو تبدیل کن به :

public partial class Form1 : Original

با این کار در واقع فرم جدیدت تمام خصوصیاتش رو از فرم قبلی به ارث میبره . موفق باشی .

baba karet kheili doroste
mamnon

hasbar
پنج شنبه 23 دی 1389, 08:17 صبح
با سلام و تشکر از دوست عزیز reza1371 که به من یه چیز جدید یاد دادن.
برای این که بهتر متوجه بشید من چی می خوام word2007 رو باز کنیدو به help اون برید توی قسمت writing آخرین قسمت رو کلیک کنید. می خوام تمام ویژگیهای اون صفحه رو توی فرمم داشته باشم. برنامه من حالت help برنامه word رو داره.اصلاً فرض کنید می خوام help برنامه word رو بنویسم. امید که مهندسین عزیز سریعتر منو به جواب برسونن.
یعنی هیچ کس بلد نیست؟؟؟؟!!!

hasbar
پنج شنبه 23 دی 1389, 19:20 عصر
جواب......؟