PDA

View Full Version : حرفه ای: کپی دو text در کلیپ بورد

saeed_r67
چهارشنبه 22 دی 1389, 07:54 صبح
سلام.
سرچ کردم اما جواب سوالمو پیدا نکردم ، حالا اگه ممکنه دوستان کمک کنند.
سوال:
دو text با نام text1 و text2 دارم حالا میخوام وقتی text1 مقدار داره روش برم و با زدن کلید f1 متن رو کپی کنیم و همین کار رو برای text2 اما با کلید f2 انجام بدم .

حالا وارد فرم دیگه میشم.
اینجا هم 2 text با نام text10 و text20 دارم.

1-حالا چه جوری میتونم text1 و text2 رو داخل f1 و f2 ذخیره کنم؟
2-چه جوری text1 رو با زدن کلید f5 داخل text10 بریزم و text2 رو بازدن کلید f6 داخل text20 بریزم.
خیلی طولانی شد .
ممنون از این که وقت میزارید.

محسن واژدی
چهارشنبه 22 دی 1389, 10:49 صبح
سلام.
سرچ کردم اما جواب سوالمو پیدا نکردم ، حالا اگه ممکنه دوستان کمک کنند.
سوال:
دو text با نام text1 و text2 دارم حالا میخوام وقتی text1 مقدار داره روش برم و با زدن کلید f1 متن رو کپی کنیم و همین کار رو برای text2 اما با کلید f2 انجام بدم .
.
.
.

سلام علیکم
اونگونه که گفتین اگه واقعا میخواین متن رو در کلیپ برد کپی کنید نمیشه دو متن مجزا رو همزمان در کلیپ برد کپی کنید
اما همانگونه که در نمونه زیر نوشتم متنها رو بجای اینکه کپی کنه در دو متغیر عمومی ذخیره میکنه با همون کلید های F1,F2 و واسه چسباندنشنون هم از F5,F6 استفاده میشه
موفق باشید

saeed_r67
پنج شنبه 23 دی 1389, 07:22 صبح
اما همانگونه که در نمونه زیر نوشتم متنها رو بجای اینکه کپی کنه در دو متغیر عمومی ذخیره میکنه با همون کلید های F1,F2 و واسه چسباندنشنون هم از F5,F6 استفاده میشه
موفق باشید

سلام.ممنون از اینکه وقت گذاشتید.اما منظورم چیز دیگه ای بود.
من از web browser تو وی بی استفاده میکنم.می خوام تو vb مثلا نام و سن رو یادداشت کنه (در دو text مختلف) بعد بتونه تو سایت که با وی بی باز شده اونجا دیگه مجددا نام و سن رو یادداشت نکنه ، با کلید های f بتونه paste کنه.
بازم ممنون که وقت گذاشتید

majjjj
پنج شنبه 23 دی 1389, 08:13 صبح
64978

cpu مغزتون داره اشتباه عمل ميكنه در مورد web browser بيشتر جستجو كنيد چون قبلا بارها جواب داده شده جواب رو نميدم تا بيشتر جستجو كنيد اگه موفق نشديد از مدير بخش بخواهيد جواب رو بهتون بده ميدونم كه ايشون ميدونه اگه جواب نگرفتين رو ايميلم پيغام بزارين تا جواب رو بهتون بگم چون مدتيه كمتر ميتونم به سايت سر بزنم موفق باشين

saeed_r67
یک شنبه 26 دی 1389, 07:32 صبح
سوال :هدف از ایجاد تاپیک شما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

cpu مغزتون داره اشتباه عمل ميكنه در مورد web browser بيشتر جستجو كنيد چون قبلا بارها جواب داده شده جواب رو نميدم تا بيشتر جستجو كنيد اگه موفق نشديد از مدير بخش بخواهيد جواب رو بهتون بده ميدونم كه ايشون ميدونه اگه جواب نگرفتين رو ايميلم پيغام بزارين تا جواب رو بهتون بگم چون مدتيه كمتر ميتونم به سايت سر بزنم موفق باشين

جواب: بالا بردن تعداد تاپیک ها تون

vbhamed
یک شنبه 26 دی 1389, 10:01 صبح
سلام

براي اين كار شما بايد از تابع RegisterHotKey از توابع API استفاده كنيد تا كليدهاي F5 و F6 رو بتونيد در هر جايي فشرده شدن، دريافت كنيد
بعد بايد به عناصر يك صفحه وب دسترسي داشته باشيد كه نمونه اين كار در همين سايت هست
بعدش هم متنهايي كه در متغيرهاي عمومي برنامتون ذخيره شده رو در تكست باكسهاي وب سايت درج كنيد

majjjj
دوشنبه 27 دی 1389, 10:57 صبح
رنگ ستاره ها رو ببین دیگه بیشتر از این تغییر نمیکنه - بعدش هم اگه مثلا 10000 تا پست تو سایت داشته باشی یا 10 تا چه فرقی داره که بخواهم پست الکی بدم؟ چند سالی میشه که با vb برنامه نمینویسم شما هم برای برنامه های حرفهای از vb استفاده نکنید به دلایلی که تو تالار vb6 جای بحث در موردشون نیست.