PDA

View Full Version : خروجی اکسل از اکسس

mersede89
چهارشنبه 22 دی 1389, 12:02 عصر
سلام خدمت همه دوستان
من تازه اکسس رو شروع کردم و vb هم خیلی بلدنیستم،توپروژه ام،چند تا مشکل اساسی دارم.
اول اینکه ما یه سری پیش فاکتور داریم که تو اکسل می زنیم و یه سری فیلدداره،مثل نام کالا،توضیحات،عکس ،قیمت ودرآخر قیمت کل و نام مشتری دربالاوشرایط پرداخت هم درپایین،سوال من اینه که من میتونم یه خروجی از جدولهای اکسس بگیرم که به طوراتوماتیک وقتی محصول روانتخاب کرد،بقیه مشخصات ازجدول به یک فایل اکسس
باهمون کیفیت اکسپورت بشه؟
2-دوم این که یک سرچ پیشرفته می خوام که بتونم براساس همه فیلدهای جدولم سرچ کنم و نتایج رو صفحه به صفحه نشون بده.
3-مشکل بعدی دررابطه با تاریخ شمسی است که توانجمن زیاد بحث شده اما اکثرتاپیکها قفلند یا کمکی نمی کنند.آیا چیزی شبیه تاریخ میلادی که به صورت اتوماتیک ما تاریخ رو انتخاب می کنیم واسه تاریخ شمسی هست،پس لطفا کامپوننت ،کد یا ماژول تاریخ شمسی رو ضمیمه کنید.

bita_ziba77
چهارشنبه 22 دی 1389, 13:38 عصر
با سلام
1) شما كافي است در فايل خود يك كليد تعريف كرده و سپس يك ماكرو به آن اختصاص داده و در نهايت بخش output to را انتخاب نماييد.
پس از اجراي ماكرو از ليست مربوطه export to excel را انتخاب نماييد.
2) جهت موارد 2و3 نيز تاپيك هاي زيادي در سايت وجود دارد كه با يك جستجوي ساده به آنها مي توانيد دسترسي داشته باشيد.

با تشكر

mersede89
پنج شنبه 23 دی 1389, 09:23 صبح
سلام لطفا میشه بیشتر توضیح بدید؟من اصلا متوجه نشدم.لطفا
من میخوام وقتی توفرم فیلدها رو پر میکنم تویه صفحه آماده اکسس یاورد اطلاعات رونمایش بده