PDA

View Full Version : حرفه ای: ارتباط با بانک های (تجارت سامان ملی و...) در وبسایت با زبان asp.net

sas.assadi
چهارشنبه 22 دی 1389, 23:10 عصر
با سلام خدمت دوستان
من میخواستم یک سایت راه اندازی کنم برای کسب و کارم که توش میخوام انتقال وجه صورت بگیره اما اطلاعاتی در مورد ارتباط با کامپوننت های بانک رو ندارم اگر کسی این چنین برنامه هایی نوشته از کمکش دریغ نکنه تا من و دوستان دیگه هم استفاده لازم رو بکنیم!

omidghadiri
پنج شنبه 23 دی 1389, 09:02 صبح
باسلام و احترام

شما باید بعد از گذروندن مراحل قانونی و گرفتن مجوزهای قانونی از بانک مورد نظر حالا با هر بانکی سامان ، ملی ، ... بعد ، بانک به شما یک Script هائی میده که شما توسط اون اطلاعاتی که میخوای از قبیل مبلغ قابل پرداخت و اطلاعات خودتون و ... توسط اون ارسال میکنی به درگاه بانک موردنظر و از این طریق انجام بدی ودرضمن خودشون یه نمونه کد و یه سری Document بهت میدن که میتونی ازشون استفاده کنی.
من یادم هست که مدتی پیش یه تاپیک دیدم که مراحل قانونی انعقاد قرارداد با بانک سامان رو توضیح داده بود ولی در هر حال کاری نداره شما میتونی بری یکی از شعبات و مراحل قانونی رو بپرسی.

komeil64
پنج شنبه 23 دی 1389, 10:53 صبح
هر بانکی استاندارد مورد نظر خودش رو داره متاسفانه
اما بین تمام بانک ها به نظر من سامان از همشون راحت تره برای دات نت کار ها
شما مراحل قانونی رو که انجام بدی کار خاصی نداره
یه سری ورودی داری که توی بانک سامان با متد Post ارسال می کنی به صفحه مربوطه ، بانک اونجا خروجی بهت میده (توی صفحه بازگشتی که توی پست ارسال کردی)که خروجیش یه سری عدده که هر کدوم نشون دهنده یه نتیجه ایه
بانک سامان یه پی دی اف هم به شما میده که معانی این خروجی ها توش مشخص شده

alimooghashang
دوشنبه 16 خرداد 1390, 10:07 صبح
سلام
من این اسکریپت رو میخوام (بانک ملی) :قلب:
ما چه اطلاعاتی باید براش بفرستیم؟ چه اطلاعاتی برای ما برمیگردونه؟ :قلب::قلب::قلب::قلب::قلب::قلب: